1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops II - Season Pass

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez fajkel, Luty 2, 2013.

1. fajkel

fajkel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Mam pytanie dla osób z wiedzą w temacie Season Passa do BOII.
    Otóż, czy Season Pass działa tylko na koncie na którym go kupimy, czy na konsoli, na którą zostanie pobrany?

Przykład:
    Kupuje Season Passa na swoim koncie, ściągam, po czym loguję się na konsoli znajomego, ponownie ściągam SP.
    Czy SP będzie działać na obu konsolach czy tylko na moim koncie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Thompson04

Thompson04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Season Passa nie pobierasz, tylko przypisujesz do konta i jak pojawia się jakaś zawartość to możesz ją pobrać. Z pewnością nie ma możliwości, że po zakupie jednego Season Passa, będzie można korzystać z zawartości udostępnionej przez niego na dwóch kontach lub konsolach. Niestety, znajomy musi też kupić żeby pograć, a u mnie tanio można ;)

4. burek744

burek744 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    a ja mysle ze sie da cos takiego zrobic, bo kolega na moich oczach kupil sobie mw3 i map paki na jednym koncie od goscia z allegro, po przeniesieniu licencji wszystko chodzilo normalnie wraz z mapkami, ale rowniez faktem jest to ze kupowal do Battlefielda 3 jakis tam premium pack czy cos z tych tanich punktow na kontach i po przeniesieniu licencji i wszystkiego dalo sie normalnie pobierac i grac na tych profilach co mial na konsoli, byc moze tu w bo2 sprawa wyglada inaczej ale na 75% jestem pewien ze i tak sie da to zrobic

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    To chyba polega na przenoszeniu licencji. Dokładnie nie wiem nie robiłem tego ale podobno dostaję się za to bana. Po prostu ktoś pobrał season pass na swojej konsoli na swoje konto dał Ci hasło i e-mail do swojego konta ty wchodzisz ze swojej konsoli przenosisz licencje. Potem kasujesz konto i instalujesz DLC :)

6. Thompson04

Thompson04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc, między innymi dlatego w ofertach z kontami już z punktami do kupienia Season Passa jest informacja aby nie przenosić licencji...

U mnie nadal dostępny kod ;)

7. burek744

burek744 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    tu raczej chodzi o to ze kupujesz te tanie punkty i na tym koncie pobierasz za nie SP i przenosisz pozniej licencje i masz to na konsoli :) mysle ze powinno dzialac, a w zadnym wypadku nie wlepia ci bana za takie cos

Wczytywanie...

Poleć forum