1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Call of Duty: Black Ops III na poprzedniej generacji to żart! Zobaczcie porównanie Xbox One vs. X360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 5, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Call of Duty: Black Ops III to kolejny tytuł, który wskakuje jednocześnie na dwie generacje. Activision zdecydowało się wydać tytuł na stare konsole i wydawca będzie musiał zmierzyć się z licznymi, a zarazem bardzo negatywnymi komentarzami. Zobaczcie porównanie produkcji, które jednocześnie ukazuje, że edycja na PlayStation 3 i Xboksa 360 to po prostu żart.

Biję się w pierś! Wczoraj oglądałem jeden z fragmentów rozgrywki Call of Duty: Black Ops III z PlayStation 3 i w sumie na pierwszy rzut oka nie wyglądało to źle... Nie zobaczyłem pełnego filmu, przeskoczyłem pewien piękny kamień, ale dzisiaj pragnę naprawić swój błąd.

Poniżej zobaczycie porównanie gry na Xboksa One oraz Xboksa 360 i szczerze nie rozumiem jednego – po co wydawać taki półprodukt? Tytuł nie zawiera kampanii, nie będzie trzymał „standardów serii”, czyli 60 klatek na sekundę, a w dodatku nawet w trybie sieciowym oraz zmaganiach z zombiakami jest po prostu kastratem.

Ekipa Candyland przygotowała świetne porównanie, które ukazuje znaczące zubożenie miejscówek... W tym świetle tytuł wygląda jeszcze gorzej – zachęcam do przewinięcia filmu do 1 minuty i 4 sekund.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    4:15 rozwalilo mnie ;D x360 nie uciagnie tekstur czołgu ?

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie po co wydawać tylko dlaczego na ziemi są #brzydkie_słowo którzy to kupują. Swoją drogą wygląda to bardzo brzydko.

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    To to jakaś masakra lub żart szczerze współczuję ludzie którzy wydadzą na ta grę pieniądze mowa tutaj o x360 bo czeka ich nie miłe rozczarowanie

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Makabra...

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

7. kornik16

kornik16 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobrze że przesiadłem się na one. Grafika totalna lipa mogli dać sobie spokój z 360. Współczuję ludziom którzy kupią ją w dniu premiery dla mnie w gra w takim stanie warta jest 50zł (nowa)

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie żeby coś, ale MW2 chyba lepiej wyglądało niż BO3 na X360 :O Fuszerka na maksa...

9. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    No po prostu maskara jednym słowem... Nie wiem ile ta gra będzie kosztować w sklepach, ale gdybym jeszcze grał na starej generacji to za jakieś 30zł może bym kupił (nową)

Swoją drogą, na XO wygląda ładnie, jak na moje oko.

10. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    i to właśnie chcą osiągnąć...

Nie od dziś wiadomo, że stara generacja jest złamana pod względem bezpieczeństwa i wydawanie gier na tą platformę wiąże się ze stratami związanymi z piractwem. Celowe obrzydzanie gier, rezygnacja ze wsparcia starej generacji, czy nawet wsteczna kompatybilność - wszystko ma na celu porzucenie starej "stratnej" generacji i inwestycji w nowy sprzęt. Dodatkowo na nowej generacji za grę można wyciągnąć za "ten sam" produkt kasę większą nawet o 1/3. Więc dla "wszystkich" ( ;) ) jest lepiej, jeżeli stara generacja odejdzie w zapomnienie, a użytkownicy x360/ps3 sięgną po ONE/PS4.

dudi2000 lubi to.
  11. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    włąśnie chciałem napisać swoją opinię podobną jak kolega wyżej ale zostałem uprzedzony.

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Śmiech na sali. Piractwo piractwem ale i tak dużo osób kupuje oryginalne gry na X360 - więc nie piszcie, że piractwo to wymówka na wypuszczenie takiego bubla.

13. krzys1190

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Większość graczy wyrasta z piractwa :) Mam nadzieje że jeszcze kilka lat nie złamią XO bo to by był początek końca.

14. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Bez kitu MW2 lepiej wyglądał :p Gra zrobiona na ********* i tyle wyglada gorzej niż źle:p normalnie zabić to za mało :/

15. las3rr

las3rr Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Więc dlaczego nie kupią nowej generacji konsoli i pełno wartościowej gry?
    btw. Bo można mieć też pretensje o to że nie ma trybu single player, bo również nie ma trybu splitscreen (bądź nie mogę włączyć).

Po za tym jak długo można gry pisać na starą konsole? A jak już są to większość wybrzydza, bo grafika nie taka, przypomnijcie sobie czasy amigi, pegazusa, kiedy to grało się w co było, nie patrząc na to jak wygląda, a wszyscy to wielbili (ja do dnia dzisiejszego, co jakiś czas gram w mario/contre).

Pytanie, czy kupiłbym. Nie, ponieważ tryb zombii mnie nie satysfakcjonuje.

16. krzys1190

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @UP Nie ma co lecieć sentymentem w tamtych czasach gier było mało, samemu się je kopiowało mając sprzęt albo kupowało za 20zł i były nowością a teraz mamy przesyt rynku. Jak mam 27 lat to nie dałbym już dziś rady siedzieć całymi dniami przy prostych grach grając na famicom-ie.

Hasted lubi to.
  17. NektaryN

NektaryN Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ta woda na X360 wygląda jak w Metinie :D Zresztą to jest raczej smutne.

18. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale to dziwne ze gra wygląda tak okropnie... Porównując ja np do cod: ghost gdzie różnicy w grafice między x1 a 360 praktycznie nie było. Nagle po roku okazuje się że 360 już nic nie uciagnie... Lub uciagnie i wygląda jak na ps2

19. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Rozumiem wszelkie zagrywki żeby pchać ludzi w strone nowej generacji ale wydawanie takiego crapa razi po oczach. Lepszą decyzja bylo by nie robienie wcale nowej części na x360 bo teraz zrazili sobie graczy i po za minimalnie wiekszymi zyskami tracą wizerunkowo.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

20. RaaF

RaaF Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Różnica w cenie wersji x360 i ps3 a xone i ps4, w zależności od sklepu, to 20-40zł co w przypadku paskudnej a do tego pozbawionej kampanii wersji x360 i ps3 wygląda kiepsko.
    Do tego dochodzi kolejny przekręt, w niektórych sklepach nie tylko brak informacji o braku kampanii a wręcz w opisach widnieje że jest ona dostępna w wersji x360 i ps3.

21. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Wygląda fatalnie, moim zdaniem ta gra nie powinna ukazać się na konsole 7 generacji. :patrzy:

Wczytywanie...

Poleć forum