1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops III - Opinie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 26, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam ;D

Jak na razie za duzo nie mozna powiedziec bo gra sie ciagle zawiesza,nawet nie zdarze calej rozgrywki zagrac i du*a.
    Jedynie co mi przykuło uwage to duzo wolniejsza rozgrywka w porownaniu do AW co dla mnie jest minusem...skoki i chodzenie po scianach tez jakos mi nie podeszly,jednak wole to robic w Titanfall.

ps.jesli ktos kombinuje jak zagrac w bete moze zrobic tak jak ja tzn zmienic jezyk-region na japonski,(na samym dole wyborow sa trzy ich znak) po czym normalnie wchodzimy w sklep i za free sciagamy bete.
    Aaa i najlepiej wejsc na swoj region z powrotem od razu i usunac ta japonska instalacje a zalaczyc normanie juz z polskiego regionu bo ja mialem z poczatku w becie japonskie napisy i slabo to wyglada.

marek1212 lubi to.
  4. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kolejna część coda zupełnie nie dla mnie... te idiotyczne skoki i bieganie po ścianach... zupełnie nie mój klimat, moze doczekam sie kiedys dobrego coda osadzonego w realiach II ws,

Artemis147 i f1older lubią to.
  5. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Trochę jak w titanfall, już nie maja czego wymyślać

Xperia Z3

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ograne na PS4 ;)

Nie da się ukryć, że często bywały problemy z połączeniem, znalezieniem meczu, la'gi, a nawet kilka razy wydaje mi się że miałem opóźnienia bez widocznego lag'a. Bywały jednak lepsze chwile, kiedy połączenie było eleganckie, nie było żadnych opóźnień. Grało dużo polaków, co prawdopodobnie wiąże się z tym, że większość graczy miało wszystkie kreski (ping).
    Co do samej gry, to steruję mi się bardziej intuicyjnie niż w AW. W poprzedniczce nie mogłem do końca wyczuć tych podwójnych skoków (choć pograłem co najmniej 20h), które dodawały speed'a dla postaci. Dawało to dużą przewagę po opanowaniu (strefowanie itp). Tutaj sterowanie ogarnąłem w kilka h. Bieganie po ścianach, podwójne skoki, PŁYWANIE... wszystko to bez utraty kontroli nad bronią, miód!
    W becie mamy chyba trzy mapy. Bardzo mi się podobają. Mam już nawet swoją ulubioną. Mapy nie są zbyt duże i przekombinowane jak w dwóch ostatnich odsłonach serii.
    Nie zdążyłem pograć wystarczająco długo żeby mieć pewność co do rozgrywki i czar jeszcze w każdej chwili może prysnąć, ale na razie jestem pozytywnie zaskoczony po ostatnich (IMO) porażkach jakimi były BO2, Ghosts i AW.

7. Artemis147

Artemis147 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Rozczarowanie na pełnej linii. Gra przekombinowana, z zbędnym bieganiem po ścianach, dziwnymi perkami etc. Dodatkowo problem stanowi sytuacja gdy trafi się do gry z osobami z poziomem 30 i więcej, gdy samemu ma się maks 5. Różnice w wyposażeniu i możliwościach czynią sporą różnicę.

Na chwilę obecną wiem, że tej części nie kupie: przydałby się powrót do klimatów II Wojny Światowej lub chociaż pierwszego Modern Warfare.

qba123 lubi to.
  8. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Ciekawie się zapowiada, moja przygoda z COD zakończyła się na MW (x360) ale ten do mnie przemawia dynamiczna i zróżnicowana rozgrywka.

9. brabusrocketPL

brabusrocketPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    COD to moja ulubiona gra odkąd opanowałem granie padem w FPS:) Ograłem MW3, BO2, Ghosts, AW i betę BO3. Stwierdzam, że BO3 jak dla mnie jest zdecydowanie lepsze od Ghosts i AW i lepsze w związku z nową generacją konsol od pozostałych. Ja nie mogę się doczekać:).

Ostatnia edycja: Wrzesień 7, 2015
    BuRRRza lubi to.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum