1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops III otrzymało aktualizację 1.08

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 22, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pisaliśmy wczoraj o mapie do Call of Duty: Black Ops III "Nuk3town", która stała się dostępna dla wszystkich graczy. Pojawiła się jednak jako część większej aktualizacji. Co zmienia?

Oprócz paczki "Nuk3town" z mapą, skinami dla broni i celownikami, do Sieci trafiła aktualizacja 1.08, która przyniosła m. in. następujące zmiany:

• wyeliminowano problem z podnioszeniem broni zabitego gracza, który wyszedł z gry
    • pozbyto się błędu, przez który zmiana klasy w na początku rundy pozwalała mieć dodatkową umiejętność Specjalisty,
    • w przypadku sytuacji kryzysowych, w trybach Uplink i Safeguard udostępnione zostaną dodatkowe miejsca odrodzenia,
    • aktywowano spawn trap logic i publicznych rozgrywkach sieciowych,
    • użycie umiejętności H.I.V.E. Guna Nomada nie wyrzuca już z dedykowanych serwerów,
    • na mapie Fringe nie można dostać się do miejsca nieprzeznaczonego dla graczy obok białej ciężarówki,
    • można już ukończyć wyzwanie “100 Percenter” za wykonanie wszystkich wyzwań trybu wieloosobowego,
    • powtórki X-Ray korzystają teraz z odpowiedniego koloru dla każdej drużyny.
    Ponadto mniejszym poprawkom uległy m. in. bronie, mapy i tryb zombie. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kenway11

kenway11 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    oczywiscie nie na x360?

4. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Mam pytanie otóż mam kupiony season pass ściągnięty dodatek awaking, przed aktualizacja normalnie mogłem grać, teraz po aktualizacji nie mogę odpialic, pisze ze musze go kupić... A jak wchodzę do sklepu to pisze ze kupione...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum