1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops III

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Na razie co prawda rozegrałem tylko 4 mecze w multi na DM drużynowy i ogólnie graficznie ok grywalne również ok jak dla mnie na pewno jest to lepsza pozycja niż AW. jeżeli chodzi o Kampanie ja dla mnie wypada ona bardzo słabo wszystko jest bardzo sztuczne i naciągane po pierwszej misji byłem tak znudzony iż postanowiłem to wyłączyć i więcej nie grać dlatego też w poprzedniej odsłonie AW kampanię uważam za dużo ale to dużo lepszą. Podsumowując w mojej ocenie ogólnie nowy Black OPS 3 wypadła nawet nieżle i tutaj daję 6.5/10 gdyż liczyłem na coś naprawdę dużo lepszego.
    Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

Ostatnia edycja: Listopad 7, 2015
  4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dla mnie także OK., co prawda kampanię odpaliłem tylko by sprawdzić grafikę i wygląda naprawdę niczego sobie (przeszedłem tylko całą pierwszą misję).
    Następnie dosiadłem się do multi także od g. 14 do w zasadzie teraz czyli g. 20tej grałem w DM DRUŻYNOWY i powiem że gra się extra. Co prawda irytuje mnie trochę ciut przy długie przerwy między jednym meczem, a drugim oraz niektóre mapy jak dla mnie za duże (rozgrywka traci wtedy na swojej dynamice).
    Jak dla mnie ten Black Ops 3 to jedna z lepszych odsłon serii, ale końcowej oceny jeszcze nie wystawiam bo jak wiadomo trochę trzeba pograć...
    Polecam każdemu maniakowi COD'a i nie tylko.

EDIT: mapka NUK3TOWN - rządzi :)

Ostatnia edycja: Listopad 7, 2015
  5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gra słaba i noty jej dawane sa z palca wyssane lub za gruba gotówkę .Kampania nie jest wciągająca i nie specjalnie ładna .Multi jest kartonowe a odgłosy broni to jakieś pierdy . Jedynie tryb zombie w miare fajny ale jak sie go opanuje to szybko się nudzi . Ciągle problemy z łączeniem i serwerami to juz osobny problem i to pewnie naprawia . Jak dla mnie 4/10 to max ile moge dać tej grze .

rasomaso i WRUB5ON lubią to.
  6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pogralem troche i szczerze jestem pozytywnie zaskoczony multiplayerem. Bardzo mi sie przyjemnie gra i uważam to za jedne lepsze Call of duty. Od zawsze mi się najlepiej gralo w produkcje od Treyarch wiec tym razem znow sie na nich nie zawiodłem. Jestem fanem jedynie BO wiec osobiscie polecam.

ArturM05Pl lubi to.
  7. EksbokŁan

EksbokŁan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wygląda sprawa z teksturami w single player? Podobno tektury się bardzo doczytują i jest śmieszny problem, że podobno nie można zrestartowac kampanii single player :-D

8. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Tego raczej nikt nie zdoła powiedzieć, póki faktycznie nie zagra.

Moja opinia o nowym BO jest taka, że będzie to chyba lepszy COD z ostatnich części, podoba mi się tryb Zombie - graficznie również coś w tym jest. Jedyne co mi się nie podoba to wersja na stare konsole - nie powinni jej wydawać.

9. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Musze przyznac ze gra sie bardzo przymenie w multi. Kampania też niczego w sobie.

10. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No gra się zacnie. Zakładamy jakiś klan XBoxforum?

11. EksbokŁan

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Obraz strasznie mało ostry (pierwsza gra, w której musiałem w tv obraz ostrzyc, bo obiekty na dalszym planie mało wyraźne).

Mam wrażenie, że jest jakiś filtr, który zmieksza obraz, bez kitu, pierwsza gra na XOne, która sprawia straszenie nieprzyjemny efekt.

Ostatnia edycja: Listopad 9, 2015
  12. ssx3

ssx3 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Mnie co denerwuje ze co chwile rozłącza z serwera. Albo zakładamy grupę- druzyne. Mecz sie wczytuje i rozwala nas do przeciwnej.

13. seyu

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    U mnie wyśtepuje to samo. Rozłączono z Xboxlive i koniec, trzeba na nowo łączyć sie online.
    Pytanie mam jeszcze jakie macie średnio pingi ? u mnie nie spada ponizej 90... A zazwyczaj utrzymuje sie na poziomie 100/110...
    Ponadto jeszcze nie spotkalem ani jednego gracza z PL, nie wiem czy łaczy mnie do UK czy gdzie...

No i NAT.... Tylko w codzie jest ograniczony, wszędzie jest OK tylko tu ograniczony. Wspomne ze konfiguracja pod NAT na routerze jest OK.

14. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja mam pingi poniżej 90ms (od 60 do 85) z tego co widziałem, a sprawdzam co mecz. Mnie też co chwilę rozłącza z serwerów w menu. Mam nadzieję że to naprawia

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

15. ssx3

ssx3 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kołobrzeg

Ja pinga mam tego samego w granicy od 14 do 17 moze bo mieszkam w irlandii

16. VortaL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    z tego co zdołam sobie przypomnieć to gry z serii już na 7 generacji posiadały takie filtry rozmiękczające tekstury, mnie to osobiście nie przeszkadza, ale można sobie pomyśleć - że tu i tam jest nieostro.

17. EksbokŁan

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko że na ps4, jest ostro i ładniej :-D

18. VortaL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    bo jest mocniejsza sprzętowo, ale albo chcesz mieć lepszą usługę ogólnie, albo trochę ostrzejszą grafikę w grach i lipną usługę.

19. shiftman

shiftman Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie gra jest ok

20. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Troszkę pograłem i gra mi się świetnie. O wiele lepiej niż w Advanced Warfare. Kampani jeszcze nie ograłem całej. Zrobiłem chyba 3 misje ale jakoś mnie nie wciągnęła... W Zombie też jeszcze nie grałem, cały czas katuje multi.
    Mapki są fajne choć czasem mam wrażenie że niektóre miejsca to kopie innych map (włącznie z tymi z poprzednich CoD) tylko w innej scenerii. Strasznie wkurza mnie w multi to, że czasem gra się nawet 3-4 mecze pod rząd na tej samej mapie. Nawet nie wiem czy grałem już na wszystkich mapach.
    Połączenie jak we wszystkich częściach. Raz kosisz wszystko i wszystkich, raz dostajesz w tyłek.
    Co do broni to jak na razie gram tylko jedna, mianowicie XR-2. Zacząłem nią grać i teraz nie mogę się przestawić na nic innego.
    Świetny byłby CoD z tworzeniem klasy z Ghost, kustomizacja postaci i różnymi rodzajami broni z AW i styl gry z Black Ops 3. Dla mnie ideał :D

Viper One M8

21. seyu

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Najlepiej to maxowac kazda bron. Diamond camo zajebiscie wyglada

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...