1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops - multiplayer teaser

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marqs75, Sierpień 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marqs75

marqs75 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z balkonu
    Jest nareszcie Treyarch opublikowało pierwszy zwiastun prezentujący tryb wieloosobowy Call of Duty: Black Ops. Widzimy m.in. nowe perki, jak sterowany radiowo samochodzik, oraz nagrywanie filmików z fajnymi akcjami. Więcej o multi dowiemy się 1 września. Premiera tytułu opowiadającego o siłach specjalnych 9 listopada tego roku.:DD

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. LinePL

LinePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pieknie sie zapowiada :)))))))

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    No wygląda bardzo fajnie, ale trailer widziałem wcześniej ;)

5. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Podrasowane MW2, rozgrywka wygląda identycznie, tylko inne perki, "gadżety".
    Czekam na jakieś testy beta.

6. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wybajerzone jak się tylko dało ;>. Może jednak zmienię nastawienie do Treyarch, bo teaser wzbudza we mnie więcej emocji, co zeszłorocznego MW 2.

7. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    jeżeli będzie możliwość nagrywania fragów podczas grania ... to będzie epickie :)

8. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moze wkoncu beda dedykowane serwery? Bo lagi, wymuszanie hosta i inne rzeczy w mw2 to tragedia.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ładnie wygląda, ale szczerze mówiąc to bardzo mi to przypomina MW2 :)

10. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    samochodzik mi się podoba, reszta skopiowane z MW2

11. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ten samochodzik od razu przypomniał mi o grze Frontlines: Fuel of War w którą grałem na PC. Tak jakby kopia pomysłu z F:FOW, ale może się sprawdzi :)

12. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    czyli wychodzi na to, ze cod 4 to jedyny normalny multi w ktorym sie strzela z karabinow a nie z samochodziku, ac130 i innych syfow, przykro sie robi patrzac na to co oni zrobili z seria, co za duzo to nie zdrowo ale to jest przesada... samochodzik? omg.

13. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    skopiowany MW 2 jak nic :)
    dokładnie.. cod 4 był najlepszy pod względem normalności i dlatego do dziś gracze graja w niego na PC jak w cs'a :)

14. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    W sumie racja... Kombinują dużo, ale zobaczymy jak z resztą (Single)

15. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    0.15 - Dar od Boga dla kamperów, i to jeszcze z wizjerem termicznym, nie! Już widzę takie kamerki na każdym kącie i zakamarku. Ale przynajmniej nie widać mapki kiedy używamy tego sprzętu.
    0.16 - MP5K - byłooo nuudaaa.
    0.20 - Ok powiedzmy sobie szczerze, gdyby gość który grał nie popatrzył by akurat na tą rakietę to bym na nią w ogóle nie zwrócił uwagi, porządny gracz nie będzie oglądał widoków w ferworze walki. I tak popatrzymy na to raz, drugi a trzeciego razu nie będzie.
    0.24 - Stary Kill Streak, Care Package, lipa, niech wymyślą coś nowego.
    0.30 - Ta kusza jest do bani na krótkie dystanse, wybucha po 3-ech sekundach, gdyby ten gracz co dostał od tej kuszy miał trochę skilla to by go jeszcze zabił. No i warto dodać że nazywa się "Crossbow Explosive Tip"
    0.31 - No i znowu powtarzalny Kill Streak - Predator który akurat jest w porządku, ale coś nowego by się przydało.
    0.32 - WTF! WTF! Co to ma być? Nożowi balistycznemu mówimy nie! I znowu się zacznie lamienie z tym gównem, to już gorzej niż w MW2 :mad: No i oczywiście, tactical knife musi być do tego...
    0.36 - No i mamy Pavelow'a kochanego! ...
    0.37-38 - I can be, I can FLY! Co to za Matrix?!
    0.42 - Tym razem widzimy DWA helikoptery na mapce albo jeden dwu śmigłowiec
    0.44-54 - Za przeproszeniem, co tak naparza przez te okna... Jakiś Pavelow czy następna durna zabawka. (patrz na mapkę, widać tam animację helikoptera...)
    0.55 - No nie... mam nadzieje że ten samochodzik będzie można rozwalić...
    1.09 - Stara broń, nuddaa.
    1.10 - Co tak pulsuje na tej mapce? Jakiś UAV/radar albo symbol że coś wybuchło, nie lubimy radarów..
    1.11 - Jeśli nie zauważyliście to ta rakieta przebyła całą mapkę i uderzyła akurat w tego snajpera, jakiś śmieszny Javelin?

- No i bardzo podobne grafiki drużyn,
    - Prawie identyczne menu wyboru (krzyżak),
    - Te same eventy co w MW2 (Buzz Kill, First Blood, Payback etc.),
    - Te same grafiki poszczególnych rang,
    - Tym razem do wyboru mamy tylko emblemy nie ma tytułów i to wszytko w jakiejś obskurnej ramce w ****zkowatym kolorze
    - Dopatrzyłem się tylko jednej modyfikacji broni, kopie Red Dot'a w 0.05
    - Nadal widzimy na radarze czerwoną kropkę kiedy ktoś strzela, mam mieszane uczucia do tego, bo jak nie będzie tłumików to 'ameno'.

A teraz coś fajnego, można zapisywać Kill Camy, no to jest coś naprawdę fajnego, całkiem ciekawe mapy, ale prosimy o jakieś w dżungli i trochę zieleni, po prostu jakiś raj dla snajperów bo same śnieżne nie wystarczą. (moje marzenie, mapki nocą gdzie łazimy z noktowizorami ale to marne szanse), ciekawe bronie ale proszę o więcej nowości i dodatków do nich, poza tym ten Black Ops graficznie niczym się nie różni od MW2, te same modele postaci. Treyarch, pamiętajcie że MW2 to był błąd, a wy macie się na nich uczyć, do premiery jeszcze masa czasu i macie czas na szlifierkę, mam nadzieję że stworzycie coś pięknego i utrzymacie koronę i berło króla strzelanek na konsole.

Czekamy do pierwszego września, wtedy dowiemy się więcej.
    PS. Jeśli ktoś to wszystko przeczytał - gratuluje.

16. michal.bylewski

michal.bylewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Black Ops miało być w czasach wojny w Wietnamie a tu widzę matrix - zdalnie sterowane samochodziki, kamerki, łuki Rambo. Szkoda, że teleportu jeszcze nie dali.

17. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @Wszyscy Więc pograjcie sobie w Counter Strike jak chcecie tylko z kałasznikowa i M4 strzelać. Wojna ma coraz mniej wspólnego z bezmyślnym napie***laniem we wroga stojącego naprzeciwko.

BTW. Dobrze że dodali dużo wymyślnych gadżetów, bo zwyczajna wojna w Wietnamie... jest bardzo nudna ;> .

18. vanuf

vanuf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ehh nie podoba mi sie troche ta kamerka i samochodzik... No ale może akurat bedzię to fajne ?o_O

19. Tallkido

Tallkido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    New York City
    gra wyglada jak mw2 tylko nowe bronie itd
    mam nadziej ze moh bedzie dobry bo miesiac wczesniej kupuje i jak sie podoba to nie kupuje cod chyba ze taki wyjefajny

20. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Jak dla mnie to treylach zawsze robił dobre gry i tutaj też widzę że się nie zawiode:) Szkoda tylko że trybu zmobie nie będzie:(

21. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Czepiacie się tego ,że są samochody itd... Panowie gra chce iść do przodu i rozwijać się , tak ,żeby było jak najwięcej możliwość rozgrywki. Nie obwiniajcie ich za to... Może troszkę przesadzają , ale ja na pewno nie odmówię sobie zagrania w COD:BO tak samo jak MOH.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum