1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops - nowe informacje z USA Today

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Bazajaytee, Maj 11, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Opublikowane w Ameryce wczoraj wydanie USA Today (a także prowadzony przez redakcję tej gazety blog o grach) zrobiło coś, czego chyba robić nie powinno - zdradzono kilka informacji, które powinny być jeszcze objęte przez trzy dni tajemnicą. Informacji na temat na gry Call of Duty: Black Ops...

Jeśli ktoś będzie miał przez to problemy, to... nie nasza sprawa.

Ważne, że możemy przekazać kilka nowych ciekawostek na temat mocno oczekiwanego (już!) Call of Duty: Black Ops:

* w grze pojawi się sekwencja, w której gracz zasiądzie w maszynie zwiadowczej SR-71 Blackbird i z wysokości będzie wydawał rozkazy żołnierzom znajdującym się na ziemi (pokazuje to pierwszy trailer z gry)
    * ta "ziemia" nie będzie zwykłą ziemią, a ziemią z gór Uralu, głęboko na terytorium Związku Radzieckiego.
    * wszystko to rozgrywać się będzie na poziomie zatytułowanym "WMD", w 1968 roku.
    * w grze pojawi się nowy rodzaj broni, kusza z lunetką
    * kusza będzie posiadała dwa tryby strzelania/dwa rodzaje amunicji - strzałki, działające niczym kula z karabinu snajperskiego, oraz ładunki wybuchowe, eksplodujące przy trafieniu

Call of Duty: Black Ops - nowe informacje z USA Today / CD-Action online

2. Lotnik421 Xbox One

3. Panicz

Panicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Half-life ;]

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ciekawe jak się będzie tą kuszą strzelać :D
    Szkoda ze jeszcze nie napisali na jak długo starcza kampania single player :p

5. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Nowy Call, więc musi być sporo "nowości" :)

Osobiście czekam na tę produkcję, ponieważ przypadły mi poprzednie wersje od Treyarch.

Czekam z niecierpliwością :p

6. Visann

Visann Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym dodał łuk i katapulty i Jeszcze możne karabin laserowy zęby pasowało. Jak dla mnie to żal

7. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Dlaczego od razu żal? pamiętam kusze z half-life'a i to była jedna z lepszych broni.
    w końcu coś nowego :) Mam nadzieję, że dżungla będzie odpowiednio odwzorowana i że dadzą troche swobody poruszania się i kombinowania. Marzy mi się taka misja jak w starym MoH:AA (słaba widoczność, kompas, las, i broń z tłumikiem - :D)

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ee ta kusza jakoś do mnie nie przemawia..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum