1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty Black Ops problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adobry, Luty 26, 2016.

1. adobry

adobry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem tu nowy i w zasadzie nie mam pojęcia o grach. Mój problem polega na tym, że kupiłem synowi Call of Duty Black Ops . Po rozpakowaniu gry i włożeniu do konsoli gra uruchamia się tylko kiedy nie jesteśmy zalogowani na żaden profil gracza (czy to konto XboxLive czy zwykłe). Jeżeli przed uruchomieniem gry zalogujemy się na profil i dopiero wtedy zaznaczymy opcję "uruchom grę" to gra nie uruchomi się. Jest tylko czarny ekran i co jakiś czas w prawym dolnym rogu ekranu pojawia się "białe kółko z napisem na dole call.... I dalej nic się nie dzieje. Słychać, że konsola mieli płytę ale nic dalej .
    Gra działa w trybie kampanii ale tylko bez logowania się ( nie zapisuje postępu gry). Jeżeli uruchomimy grę bez logowania się to działa jeszcze tryb "Zoombie". Po uruchomieniu gry bez logowania się kiedy odpalamy tryb kampanii gra uruchamia się do momentu kiedy jest komunikat "Nie jesteś zalogowany do profilu gracza. Jeśli się nie zalogujesz, nie będziesz mógł zapisywać postępów. Chcesz kontynuować ? " Jak zaznaczę, że nie to przechodzimy do logowania na profil. I tu znowu po zalogowaniu na konto gra nie uruchamia się, jak wyżej czarny ekran i nic dalej. Dodam, że grę raklamowałem i dzisiaj dostałem nową ale jest dokładnie tak samo! Ma ktoś jakiś pomysł ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jeżeli konsola posiada HDD spróbujcie zainstalować grę z płyty na dysk można jeszcze spróbować usunąć profil i pobrać go od nowa

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Flash - Modyfikacja oprogramowania konsol Xbox 360 Phat/Slim - lt3.0/LTU/LTU2/RGH1.2/RGH2.0

4. adobry

adobry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie pomaga. Możliwe, że to już druga gra jest uszkodzona ?

5. adobry

adobry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomógł format dysku twardego i ponowna instalacja gry wraz z aktualizacją.

Wczytywanie...

Poleć forum