1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of duty-black ops prosze o pomoc

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Blue, Listopad 22, 2010.

1. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam!!

Szukalem odpowiedzi na forum ale nie znalazlem, moze zle szukalem. Mam wielka prośbe. Do tej pory kupowalem gry, ale mi sie kontakt urwał. Mam pytanie a zarazem prosbę, skad moge sciagnąc call of duty-black ops, najlepiej by bylo jak ktos mi dal linka, i co dalej, bo nigdy nie nagrywalem, mam lt 1.1 czy cos trzeba patchowac ?? Za kazda odpowiedz dziekuje !!!

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Wejdź na jakiś warez (wyszukaj w Google), polecam taki jeden, którego nazwa po przetłumaczeniu na polski brzmi "ciemny warez" (nie chcę tutaj robić bezpośrednio reklamy). Co prawda wymagają rejestracji, ale opłaca się, non stop jest wysyp linków. Możesz również zajrzeć na xbox360iso.com, tam jest dużo linków do DLC i gier Arcade (wiele z nich nie wymaga JTag).

Wczytywanie...

Poleć forum