Call of Duty : Black Ops - pytanie o operacje sztywniak, NAT itp...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Nikolai

Banned
Witam. Dzisiaj była aktualizacja gry Call of Duty : Black Ops. Podczas wchodzenia do multiplayer lobby, wyskakuje mi informacja 'twój nat jest ogranioczny/zamknięty co może spowolnic wyszukiwanie'. Osobiście wiem, że nat mam ogranioczony, przez co niesłysze niektórych graczy w lobby itp. Jak zmienic NAT na otwarty?

Pytanie drugie - czy Operacje Sztywniak można 'przejsc?' czy można pokonac Kosmicznego Goryla?

Pytanie ostatnie, trzecie - czy zdarzyło wam się że Black Ops zaciął wam się tak, że trzeby było resetowac konsole? Mi zdażyło się już tak dwukrotnie, kilka dni temu, i nie wiem czy to wina mojej konsoli, czy gry.

z góry dziękuje za odpowiedzi
Nikolai
 

Addissek

Użytkownik
Użytkownik
1.tutorial z tym natem Zmiana NAT na otwarty - tutorial - Forum Xbox Online (mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi ze nie z tego forum :) )
2.mozna przejsc normalnie ale latwiej po prostu wpisac kod w komputerku ;)
3.mi tez ze dwa razy sie to zdarzylo, wiec tez dolaczam sie do pytania.
 

Nikolai

Banned
witam. otóż niestety nie udało mi się zmienic NAT'u na otwarty, nadal mam ograniczony. i tutaj moje pytanie - czy warto specjalnie 'zawołac' mojego żeby mi to zmienił? Czy dużo przez 'NAT Ograniczony' trace? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
ja też mam ograniczony i normalnie gram :D
 

warone

Banned
Użytkownik
Ja bym chciał dołączyć sie do pytania i zapytać jak zmienić nat z ograniczonego na otwarty posiadam modem z ery i stale łącze konsola jest podpięta bezpośrednio z modemu do konsoli kablem nie używam do tego PC czy czegoś innego tylko modem konsola kabel , kłopot jest taki ze strasznie ogranicza mi granie a w GOW wogole grac praktycznie nie mogę przez to czy wie ktoś jak mogę ten NAT zmienić był bym bardzo wdzięczny ? Myślałem o kupnie routera i podłączeniu pod modem ale to raczej nic nie da ?
 

warone

Banned
Użytkownik
up!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom