1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of duty Black ops region?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pluto26, Listopad 10, 2010.

1. pluto26

pluto26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mam pytanie czy jest mozliwe ze polska wersja z napisami ma blokade regionalna nie dziala na NTSC konsoli a wersja angielska moze dzialac na NTSC ?? Bo na wiki jest ze PAL dzaila na NTSC a ja sprawdzalem polska wersje i mi nie dziala |:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. quatron

quatron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli wnioskujemy ze hmmmm........chyba nie dziala. Jak sprawdziles i piszesz ze nie dziala to tak zapewne jest. Albo masz gierke zje...psuta :D

4. pluto26

pluto26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    No dobra ale cos w tym musi byc bo dlaczego na polskiej wersji jest adnotacja ze nie sprzedawac w UK. To moze rzeczywiscie wersja UK bedzie region free?? A nasi robia to samo co Niemcy ze oni tez maja blokady mimi iz PAL jest bez blokady w innych krajach?

Wczytywanie...

Poleć forum