1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Call of Duty: Black Ops

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Fuks, Listopad 1, 2010.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg

Nazwa: Call of Duty: Black Ops
    Data wydania: 09 listopada 2010
    Gatunek: FPP, FPS
    Multiplayer: Tak
    Developer: Treyarch
    Wydawca na świecie: Activision
    Wydawca w Polsce: LEM

Opis:
    Pograłem i gra cud miód ślina z mordy leci . grafika jest chyba taka sama jak w CoD MW2.Początek gry bardzo widowiskowy jak w jakimś filmie akcji.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    No to jedziemy ;)

kampani nie grałem,
    w system link/split screen WSZYSTKO ODBLOKOWANE, wszystkie bronie, perki.

mapki multi boskie <3 jungle wymiata.

można na system link grać w 2 osoby na jednej konsoli.

a zombie mode ? ... według mnie wieje nudą -.-

4. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W końcu udało mi się zagrać i skończyłem pierwszą misję, jednym słowem - kosmos! :)
    Mam nadzieję, że podobny poziom gra utrzyma do końca, bo początek robi bardzo duże wrażenie, fajnie to wszystko wymyślili( zobaczycie sami :))
    Na razie mogę narzekać tylko na grafikę, oj gdyby ta gra miała CryEngine 3, albo chociaż 2. No, ale nie ma co narzekać, bo gra się świetnie.
    Pełną(swoją) recenzję napiszę jak skończę, możliwe, że dzisiaj. Pozdrawiam

5. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jaka zła grafika ? dobra jest i 60fps jest a na CryEngine 2 miałbys max 30 i w dodatku liczbe wrogów mocno ograniczoną , grafika trzyma poziom i nie ma co narzekać , zawsze możesz na PC grać gdzie ten problem prakczynie nie istanieje :)

6. swiatek94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dawajrowa - wiem, wiem. No, ale nie mów, że nie chciał byś zobaczyć takiego COD'a w CryEngine 2/3 i 30fps :)
    pograłem trochę w tryb Zombie i muszę przyznać, że gra się fajnie, jest klimatycznie :)

7. swiatek94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ukończyłem 6 misję i stwierdzam, że grafika nie jest tu, aż taka ważna:)
    Misję są świetne, myślałem, że tylko początek będzie taki dynamiczny, a tu już 6 misja leci i wcale mi się nie nudzi :D
    No, ale nie ma się co dziwić, bo gra ma bardzo dużo skryptów(jak każdy COD w sumie) i dlatego gra się w nią tak fajnie( chociaż nie tylko dlatego ; )

8. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Gra świetna, graficznie, gameplayowo, dźwiękowo, pomysłowo. Jedyna wada to wg mnie filmiki, jest ich za dużo a za dużo "walki". Obstawiam też że gra nie będzie za długa...

9. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po zaliczeniu 3 misji jestem zachwycony. Grafika bardzo ładna (w stosunku płynność/jakość 10/10, jak na możliwości xboxa 8+/10, w porównaniu do gier PC-towych 8/10). Co ważne - podnieśli rozdzielczość (jestem niemal pewny). Misje jak na razie są świetne, zróżnicowane, bardzo oskryptowane i klimatyczne. Dynamizm jest nie do opisania. Fabularnie jest całkiem ciekawie, przypomina nieco 24 godziny. Etapów jest łącznie 14, ja do tej pory grałem z 1h15min. Gra powinna wystarczyć na jakieś 5-6h. W dzisiejszych czasach to i tak nieźle - MoH zaliczony w 3,5h, The force Unleashed 2 w 4, Kane and Lynch w niewiele ponad 3. Żadna gra nawet nie dorasta do pięt Black Ops'owi. Zapomniał bym dodać, że gra wyraźnie różni się od poprzednich CoD (jak dla mnie MW2 to praktycznie ciąg nowych misji do 1, w dodatku dużo gorszych). Na razie oceniam singla na 9/10. Uff szkoda, że nie mam czasu dziś dużej pograć.

10. saizor93

saizor93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra się z otwartą buzią, dynamika powala na kolana. Wiecie może gdzie się odpala gre z botami?

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    A jak dla mnie to kolejny FPS, który jest bardzo podobny do MOH'a, COD MW2, BF:BC2 itp itp... Czyli ogólnie gra fajna, bo lubię takie gry ale nie powaliła mnie niczym szczególnym

12. kobins

kobins Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem już na końcu kampanii i muszę powiedzieć,że jest SUPER! Gierka jest zrobiona z głową,odwiedzamy różne miejsca w różnym czasie. Grafika zdecydowanie lepsza niż w Medal of Honor (wyższa rozdzielczość tekstur niż w poprzednich częściach), długość gry również. Na plus można zaliczyć różne smaczki, typu kierowanie grupą żołnierzy z powietrza, czy szturm przez okna do budynku. Jak każde Call of Duty skrypty są wszechobecne, jednak po tylu misjach tylko raz trafiłem na dziwną sytuację kiedy po przekroczeniu pewnej linii, wszyscy wrogowie padli w tym samym momencie. Muzyka oczywiście też na plus. Fabuły nie będę zdradzał, ale jest poprowadzona naprawdę dobrze (po włączeniu kampanii nie wiedziałem czy to Call of Duty czy Piła;p), a przerywniki takie jak wybuch bomby atomowej z Modern Warfare również są obecne. Co do broni to jest kilka ciekawych 'okazów' jak shotgun z zapalającymi nabojami lub dwa pistolety. Jednym słowem gorąco polecam!!!

13. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Black Ops Pękł po 7 godzinach a Regularz`e (ale z godzinke lekko powtarzałem sobie jak były jakieś fajne akcje ) I powiem tak Treyarch było uważane za to że nie potrafią zrobić dobrego COD`a no ale teraz jest inaczej uczeń przerósł mistrza (IW) gra jest bardziej epicka niż MW1 + MW2 ^_^ , W Medal Of Honor chcieli zrobić coś podobnego ale kompletnie im to nie wszyło . Gdzieś do połowy gry , misje są fenomenalne potem troszkę gorsze i mniej epickie :( . Treyarch poszło dalej z fabułą niż IW w tej części COD`a mamy normalną fabułę nie ograniczoną do minimum jak w MW i MW2 , i w dodatku ta fabuła na prawdę daje rade pod koniec jest ********* motyw . Postacie też bardzo fajne Reznov i Woods coś pokroju Price i Ghosta . Tryb ZOMBIE to samo co w WaW dla mnie to niezbyt fajne... aaa i bym zapomniał OST jest prze wspaniałe tylko szkoda że podczas "walki" nie ma ciągle muzyki .
    Misja w skafanderach prz skażeniu kozacka , i jeszcze bardzo podobała mi sie ucieczka z Vorkut`y . Jeszcze jedno co mi sie nie podoba to achy :( straszna lipa z tym mogli sie bardziej postarać . 9/10 gdyby nie bugi troszkę słabsza druga połowa gry, i lepsze achy byłoby 10/10 Treyach zrobiło prawie idealną grę ciężko będzie to do przebicia

Filmów za dużo ? To po co gracie w gre jak nie chcecie znać fabuły dokładnie ? Jak dla mnie to jeszcze więcej mogli by tego zrobić

14. h3ct0r

h3ct0r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    grałem kampanie, niewiem, czy mi cos odbiło ale przeszłem gre w ciągu 6 godzin, więc chyba jest najkrótsza gra cod z wszystkich?! grafika fajna troszke polepszone physiX od mw2.
    fajnie sie grało, szkoda ze tak krótko :p niewiem jak multi ale pewnie super

15. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja przeszedłem 3 misje, miałem przejść jedną żeby zobaczyć jak to wygląda ale po prostu nie wytrzymałem, tak mnie wsysneło, te pierwsze misje są po prostu świetne. Grafika nie jest czymś przełomowym ale według mnie jest to takie 9/10, bardzo zróżnicowane misje są, poraz pierwszy cod ma jakąś porządną fabułę a nie tak jak poprzednicy że w każdej misji chodziło się kimś innym i nie było wiadomo o co w ogóle chodzi. Po tych trzech misjach śmiało daje jej dyszke :)

16. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A już widzę masz racje, myślałem że to się uruchamia za każdym razem, z poziomu tego komputerka no to super dużo zabawy.
    Przeszedłem kilka misji i grafika jest ładniejsza, akcja nadal filmowa zaskoczyło mnie ze w pierwszych misjach aż tyle się dzieje :p ja rozumiem ze w tej serii 1 misja to zawsze "pi*$&*($" ale tu naprawdę dali rade, fabularnie jest ciekawe poprowadzona, no ciężko aż się powstrzymać od spoilerów więc podsumowując, to co napisałem i to co myślę po 2 godzinach z grą naprawdę godna polecenia, nie zawiedli a myślę ze nawet uczeń pokonał mistrza :)

17. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja dziś przeszedłem grę ok 8 godzin na veteranie. I ogólnie to gra świetna, ale nie wiem co wy z ta grafika bo mi się ani ona jakaś ładna nie wydaje ani lepsze od grafiki z mw 1 czy 2. W przeciwieństwie do większości z was początek mi się nie podobał i nawet mnie trochę znudził dopiero gdzieś tak od polowy zaczyna robić się na prawdę fajnie. Multiplayera jeszcze nie probowalem bo serwery sa wyłączone, jak tylko je włącza to pogram i zdam opinie:)

18. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A więc tak, zacznę od tego, że gra jest obrzydliwe brzydka, brzydsza od MoHa, nie ma porównania do MW2, czy BC2. Gra nadrabia jednak grywalnością i fabułą, zagrałem dopiero dwie misje, ale zaraz wracam do gry ;) Nie raz na rękach pojawia się gęsia skórka, gdy Manson jest przesłuchiwany. Jest sporo takich... udogodnień, jest jazda motorem, dużo strzelania z zamontowanych broni. To na tyle jeśli chodzi o kariere, Zombie i Multi nie ruszałem jeszcze. Aha, gra na Veteranie jest... podobna do MW2, jest czasem ciężko, ale jest przyjemnie ;)

19. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze...
    Zagrałem jak na razie 2 misje i jestem pozytywnie zaskoczony, spodziewałem się chłamu na poziomie World at War...
    Poziomy są bardzo oskryptowane, przez co akcja jest niesamowicie szybka - mam nadzieję że zostanie tak do końca gry.
    Grafika niestety jest paskudna, Medal of Honor wygląda 3 razy lepiej... Gra nadrabia jednak gameplayem...

Wieczorem wracam do konsoli, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć sobie i wam miłej gry :p

Bax- Tak, gra działa na becie, sam testowałem...

20. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra jest brzydka ? Wygląda gorzej od MW2 i MOH`a ? chyba kpicie wyglądają prawie że identycznie , w dodatku MOH średnio wygląda na TV a COD`y dają rade dalej .
    Multi z botami ? przecież to nie multi tylko gra w strzel do tego bo ten cie zapier***li a potem do następnego i biegaj w kółko po małej mapie :lol: nie ma co w takie coś grac

21. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    JA już mam połowę gry i jest super, jest coraz ciężej, misje zróżnicowane, bardzo dobra gra, moh to moźe siopeć pałke cod'owi.

Dla ślepców mówiących że moh ma lepszą grafikę, gdzie ? chyba w menu, jak się gra na kineskopowym telewizorze o rozdzielczości 14 cali to można wysnuwać takie wnioski...

Wczytywanie...

Poleć forum