1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty BO3 Ping

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Jenx, Styczeń 7, 2016.

1. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema wszystki ma zapytanie ile macie ping na bo3 jak gracie ja ma 74-85 radiówka z rotera po kablu do konsoli i czy mając nat ogranicznego ma to jakoś wpływ na ilość na ping.Pozdrawiam. p.s -przepraszam za błedy ortograficzne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja również mam radiowke i mi ping waha się w granicach 84-130. Standard u mnie to tak 100. I nie wiem czy nat ma znaczenie na ping ale jak u siebie zmienilem na nat otwarty to jakos łatwiej mi przychodzilo zabijanie przeciwników.

4. Jenx

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki za info wiesz jak może otworzyć nat na xbox one router tp link.

5. trebol91

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W przypadku radiowki to chyba jedynie telefon do dostawcy Internetu aby przypisal publiczny adres IP. U mnie tylko tak dalo rady otworzyc Nat. Żadne otwieranie portów w Routerze nie dawalo efektów

6. Jenx

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To wyjasnia troche sprawe bo jak sprawdzam ustawienia w xbox one to pokazuje komnikat Twoja siec jest za Nat typu port-preserving port-symmetric.

7. trebol91

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie taki sam komunikat ale po zmianie natu na otwarty widnieje komunikat na typu cone

Wczytywanie...

Poleć forum