1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty Elite Beta

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Skolud, Sierpień 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Call of Duty Elite Beta trwa już jakiś czas (ja maila dostałem 2 dni temu ale jakoś się zapodział). Dziś odczytałem wiadomość i uzyskałem dostęp.

Po kilku minutach spędzonych na stronie odniosłem pozytywne wrażenie. Prosta, przejrzysta strona bez zbędnych bajerów, choć to pewnie jeszcze nie jest końcowy efekt.

Na stronie mamy sporo ciekawych funkcji. Postaram się pokazać jak najwięcej.

Po wejściu do serwisu ujrzymy taki widok

Poniżej znajdziemy listę naszych przyjaciół aktualnie online, a dalej nie podłączonych.

Jeszcze niżej mamy dostęp do Event'ów (nadchodzących, trwających oraz ukończonych).

I na tym kończy się początek strony. W tej samej zakładce - Career możemy wybierać playercard'y z naszych gier, a na razie jest to oczywiście wyłącznie Black Ops oraz nadchodzące MW3 lecz niczego tam nie ma.

Po przejściu do mojego playercard'a widzimy nasze statystyki, mecze, klasy oraz można przeglądać pliki udostępnione za pomocą Theater Mode.
    LINK 1
    LINK 2
    LINK 3
    LINK 4

Przechodzimy do kolejnej zakładki - Connect. Tutaj mamy do wyboru 3 kategorie: Grupy, Teatr oraz Klany.

A więc po kolei - Groups: Tutaj mamy coś spoza gier. Tutaj możemy dołączyć lub stworzyć nowe grupy. Chociażby takie jakie mamy na naszym forum. Nie ma się tutaj nad czym rozpisywać.

Theater: Krótko mówiąc - skrót do YouTube. Możemy tutaj wybrać interesujący nas kanał jak np. aktualnie dostępne z sekcji Elite: Staff Picks lub z gry Black Ops: Most Viewed, Most Liked oraz Most Recent oraz własnego kanału powiązanego z serwisem. No i oczywiście można skorzystać z wyszukiwarki. To tyle jeśli chodzi o tą zakładkę. A i bym zapomniał - jest również opcja dodawania komentarzy.

Clans: To co mnie osobiście najbardziej interesuje jest oczywiście (i niestety) aktualnie niedostępne ;]

Na tym kończymy. Czas przejść do trzeciej zakładki, Compete. Tutaj również mamy do wyboru 2 kategorie: Program Guide oraz Leagues.

Tym razem zacznę od końca. A to dlatego że druga i zarazem ostatnia jest niedostępna ;)

A więc co oferuje Program Guide? Zobaczcie sami - LINK

Ostatnia część serwisu nosi nazwę Improve i od razu (jak na razie) przenosi nas do Black Ops'a. Co tutaj znajdziemy? Wszystkie mapy, bronie, dodatki, wyposażenie, perki, killstreak'i oraz tryby gry wraz z wszelkimi opisami, statystykami, cenami i masą takich rzeczy. Za dużo pisania na aktualną godzinę więc mam nadzieję, że się nie obrazicie jeśli po prostu prześlę kolejnych kilka obrazków które pokażą wszystko dokładnie.
    mapy
    bronie cz.1 oraz bronie cz.2
    dodatki
    perki
    tryby

No i to by było na tyle. Mnie osobiście podoba się ten serwis. Jest to miły dodatek gdzie można pooglądać różne statystyki, opisy, dokładnie mapki bez wchodzenia na konsole. Strona działa szybko i intuicyjnie. Jeśli Activision nie skopie dobrego pomysłu i nie wprowadzi jakiś chorych opłat to może się to sprawdzić. Dopiszę tylko że na screen'ach może strona wyglądać zbyt "prosto" ale zapewniam że praktycznie we wszystkie dostępne rzeczy można się "wgłębić" i jest tam dość sporo opcji. Mam nadzieję, że nie pominąłem niczego (chociaż pierwszy raz z tego korzystam) i przyda się to tym którzy nie mają dostępu do bety.

Przepraszam za ewentualne błędy lub braki ale oczka się już przymykają ;)
    Nie wklejałem wszystkiego w całościach bo zbyt dużo było by tych obrazków. Jeśli kogoś interesuje coś jeszcze to mogę się pobawić i posprawdzać gdy znajdę czas.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja dostalem dostep juz jakies 2-3 tygodnie temu, jezeli ktos lubi patrzec na statystyki bedzie zachwycony.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Fajnie to wygląda, bo jest przejrzyste :) Ciekawe jak będzie wyglądać ostatecznie i jak wypadnie Battlelog(?) :)

Speców od układania grafiki mają dobrych :)

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Stronka fajna, jest przejrzyście i to co powinno być. Jeśli to wszystko będzie za friko to plus dla Acti :)

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Strona nie pozwoliła mi zarejestrować się z hasłem jakie chciałem dać to stwierdziłem że nie będę się prosił i wyszedłem -.-

7. matiso18

matiso18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    poznań
  8. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Potwierdzam stronka fajna i przejrzysta dobra robota.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum