1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of duty ghost nieudane wgranie spolszczenia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez haipehaope, Grudzień 7, 2013.

1. haipehaope

haipehaope Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam taki oto problem pobrałem ostatnio z jakieś wstawki call of duty ghost ale one było zmniejszone do 8gb a powiinno miec 16 gb... I musiałem je wrzucic do folderu content.. Jak wgrac spolszczenie do tej gry sokoro tam nie ma folderu language... Są tylko same pliki data.......

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bo pobrałeś grę w formacie GOD a żeby była możliwość wgrania spolszczenia musisz przerobić grę do formatu Xex (wtedy będzie katalog language). nie musisz gry ściagac od nowa. możesz to co masz wgrać na hdd kompa, przerobić na ISO, z ISO na Xex , dograć spolszczenie, i w Xexie wgrać do content na konsole i będzie śmigać w PL

w ogóle to rozumiem ze masz konsole z RGH ? z takimi rzeczami to do odpowiedniego działu.

http://xboxforum.pl/gry-238/call-of-duty-ghosts-spolszczenie-180743/#post1298992

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Programem God2Iso przerabiasz z GOD na ISO i później z ISO na XEX programem exISO.

5. haipehaope

haipehaope Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi god2iso nie chce dzialac po przy uruchomieniu wyskakuje komunikat ze jakis plik nie jest dograny a jak go dogrywam tam w windowsowych plikach to i tak wyskakuje ten sam problem

Wczytywanie...

Poleć forum