1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

call of duty ghost

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jakas1984, Styczeń 31, 2014.

1. jakas1984

jakas1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    szczecin
    kto mi napisze jak uruchomic ???? dvd 1 zrobilem w xbox image browser do xex a dvd2, skopiowalem plik content wkleilem do dysku wewnetrznego konsoli do hdd >CONTENT>16 ZER ODPALILEM SKANOWANIE I NIE DZIALA POMOZE KTOS ??? COS ZLE ZROBILEM PIERWSZY RAZ ODPALAM GRE DWUPLYTOWA

Sorry dvd 1 na wewnetrzny w god a image browser wyciagnolem w dvd2 content do xex

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. jakas1984

jakas1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    szczecin
    zamykam

dzieki poradzilem sobie juz wczoraj z gra sam kombinoealem , teraz mam problem z batlefildeaz m:( plyty na odwrot sa ale nie wiem co zle robie ter

Wczytywanie...

Poleć forum