1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Ghosts - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 31, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sp0x

sp0x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co do gry mam mieszane uczucia możne i będzie dobrze sie grało multi wszystko sie okaże Tu macie 27 min z S&D

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gram godzinę i powiem krótko. W kampanii Call Of Duty zjada na śniadanie nowego Battlefielda tak graficznie jak i fabularnie. Początek to klimat jak na " Grawitacji".
    Jest nasz słynny wilczur :) Tak inteligentnego psa w żadnej grze jeszcze nie było. Kliimat jest niesamowity. Obrońcy zwierząt mogą do tej gry się przyczepić za to co się dzieje tam ze zwierzętami.
    Sieka jest konkretna. Jak dla mnie jest to fps roku jeśli chodzi o kampanię dla pojedynczego gracza. Jest w niej wszystko do czego nas seria Call Of Duty przyzwyczaiła przez te wszystkie lata - czyli głównie te wielkie, epickie, filmowe akcje, które uwielbiam i które przechodzi się z niekłamaną przyjemnością. Po raz kolejny brawa dla ekipy z Infinity Ward, Neversoft i Raven za tak wspaniałą grę !

Gra ukończona. Po prostu rewelacja !

5 użytkowników lubi ten post.
  5. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    305
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Oczywiście w ankiecie jakieś noobki musiały dać tej odsłonie ocenę 1 tak dla zasady -_-

Wczoraj z trudem oderwałem się od kampanii i dziś ją kontynuuję.

KLIMAT, ADRENALINA, WIELKIE BOOM. W tych czterech słowach mogę podsumować moje doznania płynące z przechodzenia wątku fabularnego.

Nie nazywałbym tej części odgrzewanym kotletem (BO i BO2 owszem i to jeszcze nieumiejętnie odgrzanym z masą zbędnych udziwnień które odrzucały).Bardziej traktuję go jako coś co znam w lepszej smaczniejszej odsłonie :) scena w samolocie, pościg po zamarzniętym morzu i niespodzianka na samym końcu, platforma wiertnicza, no i samo wprowadzenie. To co kochałem w MW powraca i zabiera nas na ostrą przejażdżkę rollercoaster'em. (Od kampanii w BF4 odbiłem się z hukiem).

Nie oceniam jeszcze multi gdyż grałem chwilkę ale mapy dość ciekawe (z tych na których grałem).

W kategorii FPS i tego czego oczekuje się od takiej gry 10/10

1 osoba to lubi.
  6. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to kolej na mnie.

Plusy:
    - kampania dla jednego gracza jest świetna. może i mocno oskryptowana ale strasznie wciąga. single z BF4 leży przy nowym Codzie pod każdym względem, nawet graficznym (oczywiście mam tu na myśli wersję x360 obu gier bo na PC nowy CoD zostanie pod względem pewnie zjedzony przez BF'a)
    - customizacja własnego żołnierza
    - voice acting
    - nowy tryb Extinction, coś jak tryb zombie z Black Opsa. gra się w to świetnie :D

Minusy:
    - na veteranie gra jest póki co strasznie prosta.. ale misji jest dosyć trochę więc poziom trudności może się zwiększyć.

7. Wojtek1989PL

Wojtek1989PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Zgadzam się w 100% zawsze startuje w FPS'ach z najwyższego poziomu trudności i tutaj jest wręcz za łatwo ;p

8. sp0x

sp0x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co do Multiplayer Totalna porażka

[video=youtube_share;rnPQmXb8L_o]http://youtu.be/rnPQmXb8L_o[/video]

A gdzie te servery dedykowane phiiii

NIe ma pokazanych pingow bo po co komu wiedziec ze ma czerwone albo ping ze 150 ms

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
  9. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niebo a ziemia w porównaniu do BF4 (mowa o trybie SP). Grafika ładna, na najwyższym poziomie jak na możliwości X360, ciekawa kampania pełna emocji, niezłe lokacje, fajne bronie. Misji wydaje się być sporo bo po achiwkach naliczyłem 17 (całkiem nieźle do 7 misji z BF4). Ogólnie przeszedłem 6 misji i bardzo mi się podoba i chce grać dalej a tego w BF4 brakowało. Polecam, póki co ode mnie 8/10

1 osoba to lubi.
  10. Wojtek1989PL

Wojtek1989PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    A ja jestem w szoku ze taki dlugi ten COD w tym roku . grasz, grasz i grasz ;) 9/10 ;) oczywiscie grafiki lepszej to juz raczej nie wykrzesamy z naszych konsol. To byla chyba moja ostatnia gra na xboxa 29 listopada kupuje Playstation 4 i tam graficzka bedzie miodzio ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

1 osoba to lubi.
  11. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra jest wyborna, single jak zawsze świetny i trzymający w napięciu, grafika bardzo dobra (ilość efektów robi wrażenie).
    Świetne misje i ich różnorodność, względnie ciekawa fabuła jak na grę FPS :)
    Co tu dodać - jeśli chodzi o single i tryb Extinction (Zombie jednak troszkę lepsze), wygrywa z Battlefield'em :)

Jeśli chodzi o multi to nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie grałem ani w CoD'a , ani w BF'a w ten tryb w obu najnowszych częściach.
    Lecz jak wiadomo, każdy ma swojego faworyta - u mnie jest to troszkę bardziej Call.

1 osoba to lubi.
  12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Oprócz Mutliplayera wszystko super.
    WG mnie klapa w multi polega na tym że jest bardziej w stylu black opsa niż modern warfare.
    Graficznie dobrze, myslałem że będzie gorzej ale momentami przy nie doczytywało wszystkich tekstur.
    ode mnie na razie 8+/10

13. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Grałem dzisiaj w multi i narazie to masakra. Lagi straszne a ping to chyba mam 500ms bo nawet nie zdążę przycelowac a juz gine. Każdy mnie widzi chyba z sekunde szybciej zanim ja ta osobę zobacze

Sent from my NOKIA using Tapatalk

2 użytkowników lubi ten post.
  14. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Singiel to mistrzostwo ! jak dla mnie najlepsza częsc Calla :D skrypty są zrobione na najwyzszym poziomie , o niebo lepsza gra od battlefield 4 :)

15. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Pierwsze wrazenia po singlu....rewelacja jak zawsze :) pierwsze minuty kladą na kolana. Duzo ciekawych innowacji jak np. Piesek. Multi nie testowalem ale zakladam ze wypasny :)

10/10

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zagrałem dopiero 4 mecze, przynołlajfie wieczorem, teraz już za bardzo nie dam rady bo jestem strasznie zmęczony, ale krótką opinię mogę napisać.

Po tych 4 meczach mam mieszane uczucia. Już na pierwszy rzut oka gdy odpalimy multiplayer widzimy całą masę zmian "na siłę" (żeby nie było że nic nie zmieniamy, o!) - od razu rzuca się w oczy FATALNA tabela wyników w multiplayerze podczas rozgrywki - minimalizacja pełną gębą, nic z tego syfu się nie odczytać. Na szczęście pod koniec zmagań mamy dostępną już normalną tabelę. 15 sekund czekania na rozpoczęcie rozgrywki po każdej rundzie - na cholerę to komu? 3-5 sekund nie wystarczy? No i oczywiście brak informacji o tym jaki ping mamy - może dla Amerykanów którzy ciągną internet z siedziby NASA jest oczywiste że na każdym serverze będą mieli zerowe opóźnienia, ale dla mnie i na pewno wielu graczy takie oczywiste to nie jest. To strasznie mnie zdenerwowało, tym bardziej że informacja o pingu powinna być priorytetem w każdej grze sieciowej. Może w taki sposób twórcy chcą ukryć słabość serwerów hostowanych przez jednego gracza?

Pocieszające jest to, że minusy które wypisałem (przynajmniej w większości) będzie dało się naprawić zwyczajnym patchem. Więc pozostaje nam czekać.

A co poza tym? Kawał naprawdę solidnego strzelania, świetne, zróżnicowane mapy, przyzwoita grafika, płynność rozgrywki i nowe tryby. Jest naprawdę dobrze, trzeba tej grze dać czas (jak każdej obecnie debiutującej na rynku). Większy raport zdam już niedługo!

17. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przed chwila zagrałem w Multi i dzisiaj jest juz o niebo lepiej z polaczeniem. Jako tako da się grać i juz coraz lepsze statystyki mam pod koniec meczu. Zgadzam się z kolega wyżej co do zróżnicowanych map i naprawdę jak dla mnie są świetne. Genialne jest dla mnie to ze w niektórych mapach jak sie trafi w paczce na killstreak oznaczony czaszka z kosa to po użyciu tego killstreaka na jednej mapie tak niszczy plansze że jest inny obszar poruszania się a jeszcze na innej taki killstreak powoduje ze cala mapa jest zadymiona. Dla mnie multi narazie się całkiem dobrze zapowiada

Sent from my NOKIA using Tapatalk

18. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Dobrze to ujales. Zgadzam sie z Twoim postem.

Co moge dodac od siebie odnosnie multi - strasznie zajezdza BlacOps. To juz nie modern warfare. Zupelnie odchodza od seri. Na poczatku napchane tyle dodatkow, perkow ze nie wiadomo za co sie zabrac, jak poustawiac. Chyba trzeba spedzic troche czasu z gra zeby to ogarnac, odblokowac itp. Z miejsca wiem ze bedzie mi brakowalo trybu 2vs2. Mam nadzieje ze dodadza w przyszlosci...

19. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Jak dla mnie ciągle to samo od MW.

1 osoba to lubi.
  20. xboxforu

xboxforu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    gralem we wszystkie czesci i nadal najlepszy jest mw pc na pirackich serwerach... stary komp a frajda lepsza niz z ghosta na konsoli;p szkoda ze teraz nie mam kompa;p

1 osoba to lubi.
  21. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Gra jeżeli chodzi o singla to według mnie jest średnia. Niby jest akcja etc ale jednak to wszystko już było.
    Odnośnie Multi się nie wypowiadam bo dzisiaj może pogram chwilę i wyrobie sobie jakąś opinie.

Ogólnie, lepiej grało mi się w BO1 i 2 niżeli Ghosts (jak narazie). Chyba że pod koniec gra mnie czymś zaskoczy (nie koniecznie napisami końcowymi).

4/10

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum