1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Ghosts - pokaz gry dziś o 20:00, oglądaj na żywo!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Czerwiec 9, 2013.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Targi E3 za rogiem, ale niektóre tytuły skupiają naszą uwagę jeszcze przed nimi – takim jest Call of Duty: Ghosts, które rozczarowało na konferencji Microsoftu, ale dziś chce odkupić swoje winy dodatkowym pokazem.

Prezentacja ma trwać pół godziny, w jej trakcie zobaczymy nie tylko fragmenty rozgrywki (tego na ujawnieniu Xbox One brakowało), ale i wywiady z twórcami.

Pokaz poprowadzą znani z serwisu GameTrailers Geoff Keighley i Justine Ezarik (iJustine).

[video]http://new.livestream.com/accounts/4195187/events/2151115[/video]

Call of Duty: Ghosts trafi na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360 i Xboksa One piątego listopada tego roku.

Via: Gram.pl

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Soundtrack jest interesujący :p

4. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Super te misje i oprawa graficzna + fizyka i ten pies :) już nie można tego nazwać kotletem, ale będzie granie w tym roku :)

5. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Ta mimika, pies, grafika! Rewelka!

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dopóki nie zobaczę gameplay'u w NORMALNEJ jakości, to na temat grafiki nie będę się wypowiadał. Co do pokazanych misji, czuć z daleka ten stary styl skradania a'la Call of Duty, ale czy to źle? Mi nie przeszkadza. Ogólnie przyczepić się tylko mogę, do animacji psa. Jakoś nie wygląda tak płynnie jak u żołnierzy. Na co zwróciłem szczególną uwagę podczas tej prezentacji? Prócz mega sztucznej reakcji iJustine "WOW! It looks real!", czy jakoś tak, to jeszcze zaskoczył mnie pozytywnie soundtrack. Zwłaszcza ten, gdzie pod koniec pokazali taki przedłużony trailer w "letterboxie". Od razu zakochałem się w tej muzyce, co był pokazywany podwodny świat :D Już nie mogę się doczekać wysłuchać całego OST'u z Call of Duty: Ghosts :D

7. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Do Battlefielda trochę brakuje, ale mimo wszystko wreszcie coś się dzieje i może niedługo będzie można zadać sobie pytanie, na którego FPS'a postawić. Niech postawią na nowy silnik, bo w sumie tego tutaj najbardziej szkoda, mogli zaryzykować jak EA z Fifą i dać go przynajmniej na next-geny + PC, no ale trzeba jeszcze trochę czekać. Misja pod wodą ciekawa, pies w akcji również - fanów CoD'a to na pewno przyciągnie, robi wrażenie, ale póki co BF jest krok do przodu, przynajmniej według mnie.

8. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Niestety nie ma co się podniecać za bardzo zbyt wcześniej co do soundtracku. Jedna ścieżka może być dobra a inne zwalone ( w grach to jest często )
    DO tego wszystkiego to nawet nie znamy imienia kompozytora co troszku źle wróży gdyż czasem goście co tylko troszkę się znają starają się zrobić coś zjawiskowego a studia gier na to idą bo jest tanio. Call of Duty to jedna z tych marek, która kładzie nacisk na muzykę. Czasy się zmieniają i już niedługo twórcy gier zobaczą, że warto będzie pakować kasę w znanych kompozytorów typu Horner, Jablonsky, Williams czy Zimmer.
    W COD MW2 muzyka ZImmera była epicka! W Crysis 2 to samo. Battlefield może się poszczycić tylko krótkim THEME ( słabo DICE )
    A i wadą soundtracków gier jest to, że nie wypuszczane są w wersji na płytki CD.

Co do psa to nie ma co się za bardzo czepiać bo to jedna z pierwszych gierek które jako głównego bohatera dają zwierzę!

BF jest do przodu graficznie! Tylko tyle

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Niby też tak wywnioskowałem, bo nie raz było widać szumy i pikselozę spowodowaną streamem, ale na pierwszy rzut oka, widzę next-genowy silnik na miarę 2013 roku. Chodzi o to, że to nie jest rewolucja, nie wychyla się z szeregu. Ten podrasowany silnik powinien się pojawić na X360 i PS3 kilka lat temu. A teraz? Za 2-3 lata będzie stary, jak nie wymyślą czegoś nowego i będą go używać przez 10lat to będzie pozamiatane.

Drugi gameplay zdecydowanie bardziej mnie się spodobał, moment na urwisku z rozpadającym się kościołem, nie podoba mi się ten sam dźwięk po użyciu flashbanga i ten efekt graficzny, gdy gracz jest oszołomiony, nie mogli zrobić czegoś nowego? Tym bardziej, że taki motyw omdlenia jest wałkowany w tej serii bardzo często. Sterowanie psem jest dla mnie przesadzone, niby tam developer mówił o osprzęcie psa, o jego tresurze, że ma wibracje po bokach, można nim kierować na lewo i prawo, ma kamerkę zamontowaną itd. Ale to nie wygląda realistycznie jak dla mnie.

Mogę ten pokaz podsumować krótko:

Stary, 'dobry' CoD.

Nie ma tu rewolucji.

EA wypięło się na PC i Ignite Engine ominie PC, tak samo jak X360 i PS3.

10. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Silnik zniszczeń, multi, pojazdy + parę innych rzeczy. Jedyne czego nie mogę odebrać Call of Duty to filmowa kampania i ciekawe pomysły na misję, jak ta pod wodą w podanym wyżej pokazie.

Wiem, zasugerowałem żeby do tego doszło i PC, bo mimo wszystko mają tam sporo graczy. Sam gram głównie na konsoli także czy daliby silnik na tą platformę, czy nie za bardzo mnie nie obchodzi.

11. spioszeq3

spioszeq3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem czy te tytuły można porównywać, ale killzone: shadow fall zrobił na mnie dużo większe wrażenie jeśli chodzi o grafikę. Może po prostu słaba jakość streamu tak na mnie działa.

12. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Czekam na świetny tryb dla jednego gracza! Nie pierniczcie, że " singiel się nie liczy, cod dla multi ". Ja liczę na świetną kampanię jak świetny film akcji, bym miał co wspominać jak MW2

13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A i zapomniałem o jednej, również ważnej rzeczy. Otóż proszę państwa, nasza postać z tego co widać, będzie niema. Czemu we wszystkich CoDach od IW postaciami którymi gramy, są nieme? ;/

14. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    to już przegrałeś całą gierkę?
    MOże i będzie, nie przeszkadza mit o

15. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Szykuje się pierwszy killer z gier. Ja tylko obawiam się o długość kampanii dla pojedyńczego gracza - 6 godzin i pęka.

16. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bristol
    No niestety nie liczyla bym nawet na to, ze to sie zmieni..

Mi sie podobalo.

Ale co ja tam wiem, puscili by nagranie z lotu postrzelonej kaczki to tez bym sie jarala i czekala dalej na premiere;] Dopiero po zagraniu ocenie, przed pozostaje mi tylko niecierpliwie czekac;)

1 osoba to lubi.
  17. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    W nowym COD potrzebna jest lepsza grafika i nowi bohaterowie bo Price już za dużo razy zmartwychwstał:)

18. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tą grę to trzeba wyrzucić do śmieci, zakopać 100m pod ziemią, i zacząć od nowa robić, wtedy może by coś im wyszło a tak to znów będzie kotlet, pewnie dodali 100 textur i się cieszą. Ale nie mówię niech mnie zdziwią, choć to będzie ciężkie zadanie dla nich.

19. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Kupię, można szczekać psem!

1 osoba to lubi.
  20. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jakos co roku ta gra bije rekordy sprzedazy wiec po co cos zmieniac??

mnie tam na grafice nie zalezy nie jaram sie nia tak jak wiekszosc, wystarczy zeby byla w miare ciekawa kampania dla jednego gracza a przewaznie w CoD tak jest

21. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Wystarczy, że zmienią czasy w których rozgrywka się toczy. Najlepiej wyszło by się cofnąć w czasie niż do przodu ( BLACK OPS 2 = ?? )

Przecież Call of Duty było pierwszą grą w której mamy współczesną wojnę.

Wczytywanie...

Poleć forum