Call of Duty: Ghosts - pokaz gry dziś o 20:00, oglądaj na żywo!

marus18

Banned
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@UP Dawno? To jest gameplay ze wczoraj, z pokazu o którym jest mowa w 1 poście. To jakaś próba trollingu czy co? Pokazujesz mi to, co wczoraj oglądałem na żywo i mówisz, że to już od dawna jest w necie, ehh.
 

marus18

Banned
dawno czyli kilkanaście godzin :p sorry myślałem że post jest z dziś a to faktycznie ze wczoraj. Myślałem, że tutaj opóźnienia związane z poniedziałkiem są :D
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Kampania jak za starych codów, dużo akcji, przewidywalności. Dodatkiem tzw. powiewem świeżości jest pies. Na multi też będzie miał swoje zastosowanie:)
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kampania jak za starych codów, dużo akcji, przewidywalności. Dodatkiem tzw. powiewem świeżości jest pies.
Pies rambo rozbijający szyby bez żadnych obrażeń.
Dat fish AI...

Jak na razie przeciętnie to wygląda. Może to wina trailera? zbyt wielkie oczekiwania.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pies rambo rozbijający szyby bez żadnych obrażeń.
Dat fish AI...

Jak na razie przeciętnie to wygląda. Może to wina trailera? zbyt wielkie oczekiwania.
Grałeś w jakiegoś coda?!!?!?!?!!
Chyba nie, skoro mówisz o realizmie w COD. Więc raczej nikogo takie rzeczy w COD nie dziwią ...
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Więcej wykrzykników się nie dało?!?!?!?!!
Grałem w każdą część.
Nadal pamiętam 21 maja i opowiadania Infinity ward o realizmie, dramacie i "nextgen story telling". O tym jak przełomowy będzie nowy COD.
Jak na razie wygląda to tak: Styl rozgrywki jak w każdym innym COD, grafika na duży plus, ale niezbyt "nextgenowa".


A. I nadal nie rozumiem jednej rzeczy:


Czemu rozkazujesz psowi by skoczył przez okno skoro masz broń?

Nie mówię że gra będzie crapem, w końcu w COD i tak liczy się Multiplayer i szybka akcja.
Aha: Z BF4 jest podobnie. Wersja alfa wygląda na Battlefield 3.4 a nie pełnoprawny sequel.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jest jakiś zakaz związany z ilością wykrzykników czy pytajników ?
Chyba nie, więc nie rozumiem pytania.


Co do Infinity to można było zauważyć, że oni przy każdej swojej produkcji mówią to samo
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pies to jedno, oni strzelają pod wodą ! Do tego śmiertelnie, jeden wystrzał przejdzie ale nawet jak broń wypali, to moc będzie tak niska że po kilkudziesięciu centymetrach nic ona nie zdziała. Poprawili trochę grafikę i tyle zmian.
 

Do góry Bottom