1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Ghosts: Wilcze DLC już oficjalnie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 12, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mamy zwiastun, znamy też cenę dodatku.

Wcześniej rozszerzenie zapowiedział jeden z graczy, wrzucając do sieci zdjęcia przedstawiające ofertę jednego ze sklepów. Teraz dodatek pokazuje Activision:

W skrócie - zamiast psa mamy wilka. "Zamiana" kosztuje 2$ i jak na razie dostępna jest wyłącznie na konsolach Microsoftu. Właściciele Xboksa 360 i Xbox One już mogą dodatek pobierać. Nie wiadomo, czy i kiedy wilk zawędruje na pecety i konsole Sony.

Zdania na temat dodatku są podzielone - jedni uważają, że nie ma w nim nic złego, wszak kto nie chce, ten kupować nie musi. Inni twierdzą, że sprzedawanie takich nic niewnoszących drobiazgów to przesada. Po której stronie stoicie? ​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No jasne, że po drugiej stronie. Przecież jak takie coś się przyjmie, to potem Activision pójdzie jeszcze naprzód i zrobią tak, że za każdego perka 2$, dodatek do broni 1$, killstreaki 3$. A jeszcze później jeszcze trzeba będzie amunicję kupować do broni. Oczywiście za real kasę.

1 osoba to lubi.
  4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    u nich 2$ a u mnie 2e jakie to typowe... za darmo dali tylko choinki na karabinie :D hahah

5. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    najlepsze jest to, że ogromna większość negujących lub wyśmiewających tą akcję activision, ma w profilu live avatary uzbrojone po zęby w płatne koszulki, spodnie buty, czapki etc. śmieszy mnie ten fakt niezmiernie.

według mnie o wiele lepsze są płatnie dodatki do gry, które nie mają bezpośredniego wpływu na rozgrywkę (skin dla psa) niż płatne dodatki mające bezpośredni wpływ na rozgrywkę (lepsze, niepodstępne bronie etc.)

mikro transakcje za takie pierdoły do normalna rzecz na rynku gier już od wielu lat, a gro ludzi do dzisiaj ma z tego powodu ****zkę.

2 użytkowników lubi ten post.
  6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Już wiem co chcę pod choinkę ! :D RGH mi to umożliwi za 0$ :)

8. dexter6155

dexter6155 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    wg mnie jest to dobry pomysł, ale żeby z czasem nie przesadzili. Kupujący kupuje ten dodatek dla siebie i tylko dla siebie i dzięki temu nie jest lepszy od innych graczy czymś się wyróżnia. Dodatki typu lepsze bronie itd. jak napisał kolega wyżej są bezsensu!

Wczytywanie...

Poleć forum