1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty Ghosts XBOX 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukaszx360, Luty 26, 2014.

1. lukaszx360

lukaszx360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema chcę sobie kupić call of duty ghosts ale zastanawiam się nad używaną wersją bo wiadomo taniej :p ale nie wiem czy w pudełku jest jakiś kod bo chcę grać przez online a jak będzie to kupię nową :p Mam jeszcze jedno pytanko czy nie będę żałował bo myślałem nad zakupem BF4 albo BF3 i też nie jestem zorientowany jakie te gry są, bo wiadomo z samych gemplayów z youtube się nie przekonasz :p dzięki wszystkim za odpowiedzi :p POZDRO:black_eyed:

Wczytywanie...

Poleć forum