1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Infinite Warfare na konferencji Sony. Zobaczcie rozgrywkę z kampanii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 14, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Infinity Ward pracuje prawdopodobnie nad najbardziej znienawidzoną odsłoną Call of Duty. Twórcy muszą zmierzyć się z nieprzychylnymi opiniami społeczności, ponieważ gracze liczyli na zdecydowaną zmianę klimatu. Autorzy nadal brną w futurystyczną wojnę i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy materiał z produkcji.

W sumie spodziewaliście się czegoś innego? Od dawna autorzy zajmujący się serią przygotowywali nas na to wydarzenie. W końcu wyruszymy w kosmos i zmierzymy się z kolejnym epickim przeciwnikiem.

Na konferencji zobaczyliśmy walkę statkami i… Nie wygląda to źle! Po chwili żołnierz wyskoczył z maszyny i rozpoczęła się ostra jazda. Szczerze? Wygląda to zaskakująco ciekawie. Nie sądziłem, że Infinity Ward może przygotować tak ciekawą koncepcję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Niby w porządku, jednak gdy by tą grę wypuścili pod inną nazwą (nie CoD) to wtedy było by Ok.
    Tu jednak każdy fan CoD'a oczekiwał czegoś innego, bardziej "przyziemnego" i realistycznego, a nie jakiegoś pieprz.....ego Sci-Fi a'la Star Wars, jednak jako zagorzały fan serii sprawdzę najpierw multi (bo singiel zupełnie mnie nie interesuje) i wtedy zobaczę czy dać serii szansę czy uruchomić Allegro...
    Coś jednak mówi mi że będzie sporo lepszych tytułów do gry online, chociaż by TF2 czy B1, no ale czas pokaże.

Jednak końcówka trailera bardziej mi się podobała z tym remasterem i tu pokładam jakąś nadzieję.

Ostatnia edycja: Czerwiec 14, 2016
  4. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Nie mogłem uwierzyć, że to COD... To jest coś ala Mass Effect! Nie ma powrotu do czasów II WŚ, ale to wygląda naprawdę epicko.

Wczytywanie...

Poleć forum