1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Infinite Warfare w pełnej polskiej wersji językowej! Pierwszy raz w historii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 19, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pierwszy raz w historii serii bohaterowie z Call of Duty przemówią naszym rodzimym językiem. Polski wydawca – cdp.pl – zadbał o pełną polską wersję językową, dzięki której wrażenia graczy mają przejść na zupełnie nowy poziom.

Tak informację skomentował Michael Sportouch, wiceprezydent Activision Blizzard na południową i wschodnio-centralną Europę, Bliski Wschód i Afrykę:

Call of Duty: Infinite Warfare otrzyma polskie oraz angielskie głosy do wyboru z polskimi napisami na PlayStation 4 i Xbox One oraz polskie lub angielskie głosy w edycji na komputery osobiste.

Na temat współpracy wypowiedział się również Michał Gembicki, szef cdp.pl:

W niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać całą obsadę aktorów, których usłyszymy podczas przygotowanej historii. Ja mam tylko nadzieję, że jest to dobry prognostyk i Destiny 2 również nadejdzie do nas z przynajmniej polskimi napisami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Świetne info bo akurat poszedł dzisiaj preorder :) mam nadzieję, że remaster będzie miał za to przynajmniej napisy polskie chociaż jakby też miał lokalizację to byłaby bomba

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum