1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of duty liczba graczy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Marf, Styczeń 11, 2016.

1. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Siema,może ktoś sprawdzić jaka jest ilość graczy na MP w poszczegolnych czesciach coda ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    BO III jest dużo, co drugi gracz to piszczący przechodzący mutacje gimbus.

Marf lubi to.
  4. Marf

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    BO3 średnio mnie przekonuje do siebie,tym bardziej,że na X360 jest strasznie wykastrowany,sczaje bo jak nowa konsolke kupie :)
    Miałem na myśli czesci od czwórki do ghosta,pomijajac BO2,którego nie nawidze.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A te stare to nie wiem na X360.

6. Marf

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Szkoda,zakończyłem przygode z codem na BO2,teraz bym chciał sprawdzić ghosta ale własnie nie wiem czy ktos jeszcze w to wgl gra tymbardziej,że gra raczej do tych hejtowanych nalezy :D Chyba,ze Ghost na XO i 360 jest na tych samych serwerach.

Wczytywanie...

Poleć forum