1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call Of Duty Moder Warfare 3 Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zadyma, Grudzień 13, 2011.

1. zadyma

zadyma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zrobiłem wszystko tak ja w tym poradniku http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/...-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975.html i dalej gra nie chodzi... może mi ktoś pomoc?

I jeszcze wypaliłem Black Opsa i płyta nie jest obsługiwana ... pościłem go przez abgx360 to jest wynik http://imageshack.us/photo/my-images/545/360y.jpg/

Jest wszystko ok?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zadyma

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Minela zaledwie godzina od twego pierwszego postu NIE SPAMUJ !!!!!!!

5. zadyma

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bo tamten nie wiem z jakiej racji został usunięty ... nie wiem z jakiego powodu

Udało mi się zrobić Need For Speed The Run PL ale Black Ops i Moder Warfare 3 nie działa proszę o pomoc .

Pomoże ktoś? może ktoś poda link do jakiegoś patcha do tej gry ; / jest to taka wersja Call. of. Duty. Modern. Warfare. 3. RERIP. PAL. POLISH. XBOX360-POLISH. VODKA. i nie wiem już wypaliłem go z 5 razy i dalej to samo.

Używaj opcji edytuj!

6. mintaj

mintaj Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nad morzem
    niestety nie ma Title Update do tej wersji ani do SRT to tej też nie pobieraj i czasem nie wypalaj :)

w tym linku do faq z pierwszego posta masz opis jak sprawdzić media id obrazu i sprawdzić na strona czy jest TU nie ma sensu wypalać na pałę :p

Wczytywanie...

Poleć forum