1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of duty Modern Warfare 2 - Live vs komputer ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Metru27, Październik 31, 2010.

1. Metru27

Metru27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Starachwoice
    Witam,

Mam takie małę pytanko. Otóż doszły mnie kiedyś słuchy, że można 'jakoś' grać w MW z graczami z komputerów. To jest prawda ? Chodzi mi otóż, o to żeby zagrać z kumplem która na gra na komputerze a ja na xboxie mecz.

Jest to w jakiś sposób mozliwe ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    w przypadku modern warfare nie. mozna tak zrobic tylko, gdy gra na komputerze dziala tez w livie, na opakowaniu gry musi byc napisane "games for windows live". taka gra to np. GTA IV

4. michalek

michalek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No chyba raczej nie ;/

Wczytywanie...

Poleć forum