1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (Multi 3 - RF - WAVE3)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Graczdari, Październik 24, 2009.

1. Graczdari

Graczdari Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Call of Duty: Modern Warfare 2 - MULTI3 (Polski, Czeski i Angielski) - WAVE3 - Region Free! - BYĆ MOŻE NIE JEST TO OFICJALNA WERSJA! Więc nie zabijcie mnie! Screeny dam jak poskładam kloca do kupy :) Czyli rano. Polecam też poczekać do ok. 14 na wersje RS i Odsiebie bo ja mam słaby UP: 20 kb/s, za to rano w pracy mogę poszaleć na bardzo szybkim łączu.

Gra jest WAVE3 (sprawdzone na Benq 1.51), lecz nie wiem dlaczego PFI nie przechodzi. Gra natomiast(przynajmniej pierwszy poziom) działa.

Plik z *******'em Lecz jak nie masz cierpliwości to poczekaj na RS i OS :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    hm ciekawe... jak cos to gra ma wave 4..

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Wczoraj na SB ten użytkownik mówił, że wywala jakiś błąd w 3misji...zresztą mi ten ******* nie śmigał...

5. waski88

waski88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mi tez ten ******* nie smiga

Wczytywanie...

Poleć forum