1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty Modern Warfare 2- pyt. o wersję

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez janek00, Sierpień 4, 2010.

1. janek00

janek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam do Was pytanko: Czy grając do tej pory w ww grę w wersji angielskiej (z dysku) wsadzając inna płytkę z mw2 lecz w wersji polskiej gra się uruchomi i będę miał wszystkie dotychczasowe osiągnięcia (progres w kampani, gwiazdki w coopie itp)?
    Po prostu do tej pory grałem w wersję angielską pożyczoną od kumpla i nie wiem czy teraz chcąc sobie samemu kupić muszę koniecznie polować na wersje angielskie, czy polskie też bd śmigać bez konieczności reinstalacji gry.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Możesz włożyć polską wersję MW2 i zostaną ci savy itd. ale gra będzie w wersji ang. no chyba że prze instalujesz.

4. janek00

janek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a da się jakoś zapisać te postępy w grze żabym po reinstalacji dalej je miał?

5. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    W folderze pamiec masz wszystkie postepy w grach. Po prostu wszystkie sobie skopiuj :)

6. HeLLBoY!

HeLLBoY! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wisbech UK
    Wszystko będzie działać w 100 %
    Ale jesli ogarniasz j angielski lepiej zostań przy tej wersji :)
    Polska wersja jest tak przetłumaczona że ....... szkoda gadać ;p

Wczytywanie...

Poleć forum