Call Of Duty: Modern Warfare 2 - wyszlo!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
to nie jest fake... gra z bundle packa, masz zdjecie 1 post... ludzie juz w to grali i dziala...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
szkoda że po sieci nie da rady pograć bez obawy o bana:/
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś już sprawdził czy jest po polsku. Jak tak to chyba będę ściągał bo i tak nie gram na Live tylko czasami się podłączam do Live żeby zaktualizować dash'a. A jak mam Ixtreme 1.5 to poprostu mam przerobić na Wave2 programem ppf-o-matic?
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
szkoda że po sieci nie da rady pograć bez obawy o bana:/
no niestety, za pare godzin pewnie bedzie wersja zabezpieczona... ale to i tak wiele nie da bo przerabiacie do wave 3 albo 2 wiec i tak macie nadal zmodyfikowana wersje... chyba ze macie 1.61 ktore tak przy okazji wlasnie dzisiaj wyszlo :p (dla samsunga i benq, liteon w trakcie prac)
 

Razor3100

Użytkownik
Użytkownik
Na 100% będzie Pl w Dashboardzie, bo pisze "Dashboard Language", a czy będą polskie napisy w Gameplayu to sie dopiero okaże jak ktoś ściągnie i odpali.
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
mialy byc polskie napisy, ale czy akurat ta wersja je ma to nie wiem. ale ogolnie mw2 ma polskie napisy - ultima.pl
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wątpie żeby były pl napisy no ale jak ktoś ściągnie to niech napisze wiadomo takie gry z PL nie są potrzebne no ale jak kto woli mi sie akurat w gry PL lepiej gra pozdro.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
wątpie żeby były pl napisy no ale jak ktoś ściągnie to niech napisze wiadomo takie gry z PL nie są potrzebne no ale jak kto woli mi sie akurat w gry PL lepiej gra pozdro.
Jeśli pisze dashboard language:polish to napewno są polskie napisy.
Konsola własnie po tym poznaje w jakim języku ma odpalić grę.
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
chyba sie mylisz bo już dużo takich gier było co pisało że w dashboardzie jest PL a gra była w całości English zobaczymy jak będzie ale chciałbym żeby było PL jak coś to napewno ktoś napisze pozdro.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba poczekać na pewną wersje od jakiejś grupy może wieczorem bedzie.
 

reszka84

Banned
Użytkownik
Jest t u jakis moderator lub admin,moze frankie we wlasnym wcieleniu?? Da rade wykasowac w tym poscie w dziale download te cyferki przed linkami?? Nie da rady skopiowac do flashgeta ;/
 

reszka84

Banned
Użytkownik
Ale bede dzisiaj strzelal na lotnisku ;))))
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Po pierwsze edytuj posty a nie piszesz post pod postem

Po drugie: zgadzam się. można by usunąć te liczby
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Nie ciesz się tak bo jeszcze nie wiadomo czy na 100% to działa na razie nawet tego na xbox-sky nie ma.
 

reszka84

Banned
Użytkownik
To fakt nie ma jeszcze nigdzie, ale skad ten bundle pack wyciekl, bo nie sadze, zeby juz w sklepach byly...
 

mateuszx20

Użytkownik
Użytkownik
Na zagranicznych forach niestety mowia ze ten rip zwyczajnie nie dziala, brakuje stealth files i ixtreme nie uruchamia gry. Jak ktos sciagnie to niech potwierdzi lub zaprzeczy.

Najbardziej dziwi mnie fakt, ze osoba ktora zrobila upload najbardziej oczekiwanej gry tego roku, calkowicie spaprala rip... A teraz kiedy trzeba jedynie dodac stealth files i zauploadowac jeszcze raz, to zapadla sie pod ziemie i nie ma nikomu tego zrobic
 

labedz83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
za jakies 3 godziny bede miał sciągnięte to dam wam znać co i jak
chyba że ktos wczesniej sie wychyli
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Radze wam się z tym wstrzymać nie ma SS, PFI, DMI to wam nie ruszy na ixtreme! Może na zwyklem extrem by ruszyło ale teraz kwestia WAVE 4 która nie jest przez niego obsługiwana. Więc obraz bezużyteczny.
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
A wystarczy poczekać te parę dni, nigdy nie rozumiałem tego ściągania gier przed premierą, wszystko na szybko a i tak w multi nie pogracie ;)
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
no tak tematy zostaly posusuwane czyli rzeczywiscie jest cos nie tak :(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom