Call of Duty: Modern Warfare 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Wi1q

Użytkownik
Użytkownik
Ja natomiast mam problem z aktualizacją systemu, wkładam płytkę akctivate.iso następnie podmieniam na mw2 i wymaga abym zaktualizował system, naciskam ok, po aktualizacji konsola się restartuje i tak w kółko po każdym restarcie prosi o update systemu, miał ktoś może podobny problem?
 

abad0n

Świeżak
Świeżak
Nie ma. Sa tylko polskie achievement'y
 

Jorgus

Użytkownik
Użytkownik
Tylko teraz sie zastanawiam czy nagrywac czy czekac na jakas scenowke :p Ostatnia plyta mi zostala :D
 

DF Apache

Użytkownik
Użytkownik
to która wersja nadaje się do gry na Live ta od RF-TL bo jak nie to singiel praktycznie mnie nie interesuje a szkoda płyty marnować.
 

abad0n

Świeżak
Świeżak
@Wi1q

Masz profil na xbox live ? jesli tak, podlacz sie konosola do Live, i pobierz z tamtad aktualizacje, mozliwe ze nie da sie tego zrobic z plyty MW2.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Wi1q wyciąg płytę mw2 z napędu podłącz klocka do neta i się zrobi aktualizacja potem odłącz neta całkowicie z klocka i załącz mw2 i daj znać czy działa.
 

Jorgus

Użytkownik
Użytkownik
Ja natomiast mam problem z aktualizacją systemu, wkładam płytkę akctivate.iso następnie podmieniam na mw2 i wymaga abym zaktualizował system, naciskam ok, po aktualizacji konsola się restartuje i tak w kółko po każdym restarcie prosi o update systemu, miał ktoś może podobny problem?

Teb problem wystepował przy Tekkenie. Pobierz z tej strony XBOX360 Dashboard Update Collection - (Download)

Taka akutalizacje 2.0.8507.0

I wgraj z pendrive.

Nie pobieraj tej noweszej bo podobno sa z nia problemy.
 

Wi1q

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki już nagrywam płytke

EDIT: tak jak kolega Jorgus poradził, po aktualizacji kłopot znika, jeszcze raz thx!
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Zrób to co kolega Jorgus napisał i chyba ruszy.
 

Jorgus

Użytkownik
Użytkownik



:DD
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Jorgus działa ci ta gra normalnie i jaka wersje masz ?
 

Jorgus

Użytkownik
Użytkownik
Call Of Duty Modern Warfare 2 Xbox360 RF-TL
 

abad0n

Świeżak
Świeżak
@Fuks

A jak ma dzialac ? nienormalnie :D
Dziala, dziala, sciagajcie to co jest u nas w dziale download, lub pat****cie wczorajsze iso ktore bylo dostepne.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Lol a tej wersji nie ma na żadnym torrencie tylko jest jakaś Call Of Duty Modern Warfare 2 Xbox360 RF-MT i RF-P2P i nie wiem czy one działają.

Edit: Ja stad nie pobieram bo za długo idzie i te limity na RS na torrencie szybciej idzie.
 

Jorgus

Użytkownik
Użytkownik
Ja sciagnolem z TL ;] ale jest jeszcze na TG ;]

Mialem zapa na TL ale gdzies sie stracil ;/ Tak to bym Ci wyslal.

Ta wstawka RF-MT to bedzie bankowo ta sama co RF-TL. Tylko ktos przepakowal i nazwe pod siebie zmienil.


Sa tez i takie elementy :ban
 

akro16

Użytkownik
Użytkownik
W żadnej wersji nie PL napisów jeszcze, jedynie osiagniecia są w PL.
 

DF Apache

Użytkownik
Użytkownik
hej odpowie ktoś na moje wcześniej zadane pytanie czy wszyscy jesteście w fazie szczytowania
 

abad0n

Świeżak
Świeżak
@ DF Apache

Wedlug #fw zadna sie nie nadaje, polecam kupic orginal za 11 dni
 

Jorgus

Użytkownik
Użytkownik
hej odpowie ktoś na moje wcześniej zadane pytanie czy wszyscy jesteście w fazie szczytowania
Poczekaj na wersje scenowa jesli chcesz grac na Live. Ja tez chyba bede sciagal jeszcze raz jak scena wyjdzie ;]
 

DF Apache

Użytkownik
Użytkownik
oki wielkie dzięki :D już mi lepiej sorry za tego posta wyżej
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom