1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Call Of Duty: Modern Warfare 2

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Daniello09, Kwiecień 14, 2011.

1. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

Nazwa: Modern Warfare 2
    Data wydania: 09.11.2009
    Gatunek: Akcja/ FPS
    Multiplayer: Tak
    Developer: Infinity Ward
    Wydawca na świecie: Activision
    Wydawca w Polsce: LEM

Opis:
    Sequel rewelacyjnej czwartej części Call of Duty osadzonej w realiach współczesnego fikcyjnego konfliktu zbrojnego. Akcja gry dzieje się 5 lat po wydarzeniach z Modern Warfare, do władzy w Rosji pochodzi bliski współpracownik Zakhajeva, Vladimir Makarov, który jest psychicznie chory i będzie chciał pokonać Amerykę. Gracz wcieli się znów w kilku żołnierzy: Elitarnych służb specjalnych Task Force 141 oraz sierżanta z Ranger US Army. Początkowo akcja rozgrywa się w Afganistanie, ale potem przenosi się do "umierającej" Ameryki. Jak zwykle musimy zabić jak najwięcej Rosjan i powstrzymać Makarova. Ale fabuła w tym CoDzie nie na szczęście taka prosta...
    W grze mamy również świetny tryb multi ( ulepszony ten z Modern Warfare) przy którym osobiście spędziłem bardzo dużo czasu.
    Jest to jedna z moich ulubionych gier :D

Trailer:

PEGI: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra sama w sobie genialna, lecz społeczność beznadziejna. Tuby, g18, połowa noobskich perków, śpiewanie na chacie głosowym, i quick scope - te rzeczy niszczą grę.
    Nieraz mam ochote wyrzucić xboxa razem z zawartością na zewnątrz, a sama gra jest bardzo dobra.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    czemu quickscope niszczy grę? bo ciężko się nauczyc?

5. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dla mnie wraz z MW 1 jest to najlepszy FPS w jakiego kiedykolwiek grałem ;) Sam ostatnio kupiłem sobie obie części na xbox'a ( wcześniej grywałem na ps3 ). Co do multi, większość się wkurza bo po prostu dostaje bęcki :D Nie chce poruszać tematu MW 2 vs BF:BC2 lecz tylko uprzedzam pytanie "Czy grałeś w BC 2 ? " Tak grałem w BC 2 i jest to dobra gra lecz od zawszę byłem fanem serii Call Of Duty. Nie ukrywam że się zawiodłem na Black Ops'ie ;/

6. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gierka singiel fajowy.. Ale multi nie dorasta do pięt COd4.. Te perki zjeban. wkurzają .

7. victhe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobre, dobre. QS nie jest żadną sztuką na xboxie, po 1 dniu można wymiatać wystarczy trochę szczęścia i refleksu.
    Na komputerze mam przegrane 1100h + i tak jak ktoś potrafił qs to było coś, a jak widzę na kamerze śmierci jak jakieś gościu robi 2 obroty i strzela na ślepo w heada to mnie ch*j trafia. Mimo to "bęcków" nie dostaję, kończę z statami 3:1 praktycznie zawsze. Mówię tylko że gra straciła bardzo wiele na wyglądającą na upośledzoną społeczność, która dąży tylko do jak największej ilości fragów nie mając przy tym frajdy (no chyba że to jakieś niewyżyte dziecko, co gdy zabije 5 tubą dostaje orgazmu)

Byłem przyzwyczajony do PC, myślałem że tam jest wysoki poziom noobów, ale tutaj to przegięcie. Tuba, g18 rpg i reszta tych badziew - ok, broń zastępcza, ale nie że rodzisz się, od razu zmiana broni i takie bieganie aż do zgonu. I jeszcze raz piszę - nie oceniam tak dlatego bo dostaję bęcki, nie ogarniam, lecz gdy widzę cały team sniperów z interv gdy skaczą dookoła siebie zamiast normalnie strzelić - NO COMMENT. Dzięki, dobranoc.

8. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    zastanów się, czy nie lubisz quickscopów, czy idiotów, którzy myślą, że je potrafią i skaczą jak frajerzy licząc na fuksa? mnie strasznie wnerwiają sniper lobby, zbierze się banda frajerów i skaczą, kręcą się w powietrzu i strzelają na oślep, a jak im coś wyjdzie to od razu na jutjuba i jacy to oni dobzi nie są... żenada. quickscopy same w sobie są dobre, i uwierz mi - nie wystarczy jeden dzień, żeby wymiatac. mam w CoDa4 na Xsie przegrane więcej godzin, niż Ty na PC, grałem ze znaczną częścią tych wszystkich jutjubowych 'wymiataczy' i okazało się, że gówno potrafią.

9. victhe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie napisałem ile grałem w coda 4. a może powinienem, zresztą nie ważne, cod4 jest dla mnie najlepszą częścią.
    qs sam ćwiczyłem - na pc. jak ktoś to umiał to był pro. Na klocku znajomi mnie zapraszają na qs lobby, jakieś super kille i inne pierdoły.
    Nie raz widziałem 2 teamy, WSZYSCY sniperzy z intervisionem i qs.
    Ta gra nie miała tak wyglądać, a szczerze mówiąc, przerzucając się na konsole myślałem że liczba takich kidów zmaleje, no niestety nie.
    Zawsze są OPERACJE SPECJALNE - to mogę bardzo szczerzę polecić, świetna sprawa, oczywiście jak się gra z kimś.

10. Siemik

Siemik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem grę zrobili trochę "na siłę" . Wszystko fajnie tylko szkoda że teraz robią te kampanie do gier takie krótkie , wolą inwestować czas gracza w multi . Jedyne co mi się nie podoba ( ale tak jest prawie zawsze ) że najlepsi gracze , czyli ci z wysokim lvl mają lepsze bronie i wile innych . Dlatego szanse nie są wyrównane , ale też z jednej strony jest to duża motywacja .

11. victhe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie zgadzam się.
    Ani poziom, ani bronie nie mają nic do rzeczy. Już bardziej perki.
    Jeśli na prawdę potrafisz grać, dasz radę wszystkim. Nie raz po włączeniu prestiżu, na pierwszej domyślnej klasie potrafiłem wbić 4 lvl i być pierwszym.
    Nie chodzi o chwalenie się, tylko o sam fakt, że to nie ma większego znaczenia. Zwłaszcza że większość fajnych broni to właśnie na 1 lvl. Interv, m4, ump i kilka podobnych.

12. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a więc, przed chwilą przeszedłem singla, jestem pod wielkim wrażeniem, fabuła świetnie poprowadzona, strasznie wciąga :) z minusów to może czas gry - mi przejście na normalu zajęło 6h i 50 min, gdzieniegdzie chamskie skrypty, no i największy minus - strasznie drażniący amerykański patos... amerykanie chyba na prawdę myślą, że są największą potęgą na świecie.. dlatego są tacy głupi :D

Wczytywanie...

Poleć forum