Call of Duty: Modern Warfare 3 i The Elder Scrolls IV: Oblivion wkrótce trafią na Xbox One

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Wsteczna kompatybilność rozrasta się z każdym kolejnym tygodniem. Microsoft stale dodaje do biblioteki nowe produkcji, a według informacji na stronie amerykańskiej korporacji, wkrótce gracze na Xbox One zagrają w Call of Duty: Modern Warfare 3 i The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Dwa tytuły znalazły się na stronie, która przedstawia promocje na Xboksa 360, jednak dodatkowo pracownicy MS dodali adnotację „Zagraj na Xbox One”. Jest to naprawdę dobra wiadomość, bo obie pozycje w swoim czasie zebrały naprawdę niezłe oceny.

Nie możemy również zapomnieć, że dzięki propozycji korporacji z Redmond w powyższe tytuły zagramy bez dodatkowych kosztów – wystarczy wrzucić do konsoli płytkę lub pobrać wcześniej kupione pliki z Xbox Live.

Pewnie w przeciągu kilku godzin Major Nelson potwierdzi wrzucenie Modern Warfare 3 i Obliviona do wstecznej kompatybilności.


 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No nareszcie:) dla mnie mw2 i 3 to najlepsze cod-y
Bedzie grane na bank :]
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety to byl blad, Major Nelson juz wyjasnil na twitter. Szkoda..
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A może błąd był w tym że się za wcześnie wygadał.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
O MW3! Jak ja nie cierpię tej gry. Nigdzie tak nie dostałem łomotu jak na mapie Terminal w MW3. Wejdzie to dobrze,odpalę, nie wejdzie to też ulga :)
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W mw3 zagrałbym jeszcze
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
MW3 to by się z chęcią ograło, zresztą tak samo jak Oblivion'a aczkolwiek nie wiem czy byłbym w stanie grać tyle czasu w jedną grę :D
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
17 prestige' y
zagram na bank! :)
 

Do góry Bottom