1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Modern Warfare 3 na PC otrzyma wsparcie dedykowanych serwerów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DJ.Bart, Sierpień 17, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Firma Activision potwierdziła na targach gamescom, że pecetowa wersja Call of Duty: Modern Warfare 3 zaoferuje wsparcie dla dedykowanych serwerów. Jeszcze dwa miesiące temu wydawało się, że twórcy zrezygnują z tego rozwiązania.

Dzisiejsza wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich przeciwników matchmakingu, czyli typowo konsolowego rozwiązania wyszukiwania sieciowych meczów. Dedykowane serwery pozwolą samodzielnie rozpocząć rozgrywkę, a prawdopodobnie ustalić także kilka opcji takich jak tryb zabawy, limit czasowy i ogólne zasady.

Możemy się domyślać, że koncern Activision zdecydował się na wprowadzenie tego udogodnienia ze względu na to, że poszczycić może się nim również Battlefield 3. Dzieło studia EA DICE jest największym rywalem Call of Duty: Modern Warfare 3, więc dla zespołu Infinity Ward ważne jest, aby w żadnym elemencie nie odstawać od konkurencji.

Przedstawiciele Activision mają jednak duże obawy, jeśli chodzi o sieciowych oszustów. PC jest otwartą platformą, więc to właśnie na niej najprościej jest korzystać z tzw. cheatów. W związku z tym twórcy przykładają szczególną wagę do odpowiedniego zabezpieczenia swojej produkcji przed takimi praktykami.

Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutuje 8 listopada na PlayStation 3, Xboksie 360, pecetach, Wii oraz DS-ie. Wydaniem gry w naszym kraju zajmie się firma Licomp Empik Multimedia, która dostarczy pierwsze trzy wymienione edycje w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.

http://www.gry-online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Tonący brzytwy się chwyta :D

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Wreszcie dają coś od siebie w sumie 'za darmo'.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Co z tego że na PC otrzyma dedyki, czy to jakiś plus dla posiadaczy konsol... ?

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jeśli nie dadzą dedyków dla konsol, to ja nawet multi nie dotknę. Mam dość już tej przewagi hosta...

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Przedstawiciele Activision mają jednak duże obawy, jeśli chodzi o sieciowych oszustów.(...)"

Z tego zdania (przynajmniej ja) wnioskuję, że dedyki, punkbuster, jak i admini danego serwa są dla nich "be" i bardziej by woleli VACa ze Steama.
    Z drugiej strony jest to świetna wiadomość, ale przez większość czasu zapowiadali że nie będzie dedyków, więc czy dadzą radę to dopracować w te 2-3 miechy?

8. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To, że mówili jedno nie znaczy, że nie robili drugiego.

9. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    i ja się całkowicie z tobą zgadzam...
    W BO to już mnie czasem krew zalewa...
    Sa takie dni ze nie pograsz normalnie,a w godzinach wieczornych to już tragedia

10. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    niech w końcu je zrobią na konsole to będzie wyrównana rozgrywka...

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ciekawe na kij PC'towcom te serwery jak większość będzie grała i kupi Battlefielda 3 :D

12. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Nie bądź tego pewien obydwa tytuły mają sporo fanów, MW3 dobrze się sprzeda bo ja jeszcze się nie zawiodłem na serii MW i nie tylko ja, więc jak nie lubisz CoD to nie pisz wcale albo napisz coś mądrego, ja nie lubię BF i nie pisze, nie gnoje, nie śmiecę w tematach o (BF) a twoje posty na temat CoD są zbędne.

13. kamiIeqPL

kamiIeqPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O dedyki super!

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Weź człowieku te swoje durne teksty zachowaj dla siebie, co? Ile można w kółko drążyć jedno i to samo...

15. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Masz racje !!!!
    NO niestety niektórzy mają tak zryte, że nic już na to nie poradzisz. Fanboy'stwo przemawia przez zazdrosnych ludzi którzy nie mogą pojąć dlaczego inni nie podzielają swojego entuzjazmu z ich ulubioną grą. Dlatego ja takich tekstów nawet nie komentuje, tylko mam z tego wielką polewke :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum