1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Modern Warfare 3 - nowe informacje o broniach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Sierpień 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

W najnowszym wydaniu magazynu Official Xbox Magazine pojawiły się nowe informacje o Call of Duty: Modern Warfare 3. Dowiedzieliśmy się m.in., że zasięg przybliżenia niektórych broni będziemy mogli regulować, co pomoże w walce.
    W rozmowie z redakcją magazynu Official Xbox Magazine Robert Bowling z Infinity Ward wyjawił, że zasięg broni w Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie można regulować, dzięki czemu będziemy mogli jedną zabawką walczyć zarówno na daleki, jak i bliski dystans. Zmianę tę wprowadzono po konsultacjach z prawdziwymi oficerami Delta Force.

Jak mówi:
    Bowling ujawnił również jedną z nowych broni, która pojawi się w grze – jest nią XM25 (lub, jak kto woli – Punisher), czyli wyrzutnia wybuchowych granatów. Jak wyjaśnia:
    Call of Duty: Modern Warfare 3 - nowe informacje o broniach / CD-Action

2. Lotnik421 Xbox One

3. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hahahaha. Zapewne jeszcze gorsza broń niż zwykła tuba. Chyba już przesadzają.

4. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    XM25... a bowling tak przyrzekał że wracamy do rozgrywki znanej z COD4 a tutaj jeszcze robią ukłon w stronę noobow z tubami. Co za typy...

5. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ciekawe jak bedzie wplywac na walke to "przyblizenie zasiegu"

Co do nowej broni to rzeczywiscie moze nie miec uzytecznosci w multi :)

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Szkoda trochę... ale i tak Call of Duty będzie wymiatać!

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    już widzę hamburgerów męczących prywatne mecze z tymi granatnikami, szukają chmurki na niebie w którą trzeba strzelic aby granat doleciał prosto do respa przeciwnika... no cóż, ważne ze nie będzie one man army, bo to juz byla przesada

8. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    XM25?

What the **** is this shit?

Zawracają **** zepsutym kotletem dodając do niego ser.. I mówią ze jest świeży .. Polityka COD..

9. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dać sobie spokój z tą serią bo to się piaskownica robi. Jedyne wyjście wg. mnie :)

10. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie zagram po sieci ale ta broń xm25 wygląda całkiem...groźnie ;D

11. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Śmiać mi się chce jak czytam te komentarze. Nawet nie wiecie jak ta broń działa i jak to będzie wyglądać w praktyce, a już Fanboye BF3 jadą po każdym news'ie o MW3. W codzie będzie można przynajmniej pozbyć się kamperów którzy siedzą w jednym miejscu (w BF to dopiero masakra jest przy tak dużych mapach) przez cały mecz. Nie wiem jaką oni mają z tego satysfakcje, no ale niestety Nooby tak mają. PEACE.

12. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    na inside xbox już dawno ten news był...

to wygląda tak że przy broni są 2 lunety

13. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
    Skończ już człowieku swoje rozważania, obserwuję Cię od dłuższego czasu, zawsze wypisujesz krytyczne komentarze pod każdym newsem o MW 3. To, że jesteś fanboyem BF'a to nie znaczy, że musisz cały czas krytykowac MW 3. Każdy ma swoje upodobania, wybierze grę, która mu się podoba najbardziej, Twoje zdanie na temat CoD nikogo nie interesuje

Pozdrawiam !:)

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ta nowa broń niepokoi, byle nie znalazły się osoby które zamienią ją na jedną z głównych wad MW3, tak jak tuberzy i kłikskołperzy w MW2...

15. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Przekonamy się w dniu premiery czy kolejna noobska broń czy może coś co nawet nie będzie używane

16. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Nie ważne co oni tam wsadzą, ja nowego CoDa nie kupie w okolicach premiery. Najpewniej pożyczę od kogoś żeby zobaczyć singla i przekonać się że multi jest po raz kolejny tym samym. Nie żebym miał cos do multi. Po prostu miałem MW2, kupiłem BO i doświadczyłem Deja vu, więc nie widze sensu bulić kilka razy za to samo tylko w innym pudełku. W tym roku kupuje BF3 bo muszę wreszcie zobaczyć z czym to się je i czemu niektórzy tak się zachwycają. Mam nadzieje że to będą dobrze wydane pieniądze.

17. Minion0PL

Minion0PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Ja najnowszego CoD-a prawdopodobnie pożyczę od kolegi, który jest fanem tej serii. Ja sam nie widzę potrzeby wydawania forsy na tę samą grę.

18. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Pomyśl zanim coś napiszesz, bo wg Ciebie każdy kto krytykuje MW3 jest fanboyem BFa, a są ludzie którzy grają w CoDa i nawet nie myślą o BF3, a po prostu są zawiedzeni tym co się dzieje z ich ulubioną serią.

Co do tych broni, jeśli mają być 2 celowniki (red dot + acog) to przydatna rzecz, chociaż jak dla mnie przesadzone.

19. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    wg mnie też dwa celowniki są zbędne... za bardzo chcą upraszczać grę (chodzi mi o multi). Jakoś ze zwykłym red dot'em, a nawet z oryg celownikiem można było zabić zarówno z bliska jak i przez całą mape więc wg mnie niepotrzebny bajer. Niech lepiej dobrze zbalansują bronie ;]

20. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tam zawsze gram bez red-dotow, kolimatorow, reflexow czy ACOG, tak mi sie gra bardzo dobrze i mam wieksze pole widzenia.

21. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Mogę się mylić, ale 'kamperami' nazywasz chyba snajperów, którzy mają za zadanie siedzieć w jednym miejscu i zdejmować przeciwników z miejsca. To nie Call of Duty, że latasz po mapie ze snajperką i strzelasz jak z karabinu. Trudność w pozbyciu się 'kampera'? Ostrzał moździerzowy lub najprościej samemu wziąć snajperkę i go zdjąć. Rozumiem, że Ty jesteś pewnie przyzwyczajony do biegania ze snajperką, ale siedzenie w miejscu i czekanie na cel też jest fajne!

Jeśli nie mówiłeś o 'kamperach' nie jako o snajperach, to nie wiem o co Ci chodzi. Nie spotkałem jeszcze w BC2 ani jednego kampera. Ew. spotykałem osoby, które siedziały w jednym miejscu i czekały na regenerację życia, pilnowały flagi lub przekaźnika.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum