1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty Modern Warfare 3 REGION!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez szymek488, Wrzesień 7, 2011.

1. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
    Witam!

Mam konsolę NTSC i chcę złożyć pre-ordera na CoD'a, ale nie wiem czy zadziała na mojej konsoli wersja PL, angielska zadziała na 99%, bo juz MW było RF, MW3 PL będzie w wersji kinowej, a nie moge znaleźć pre-ordera w wersji ENG nie wiem czy PL zadziała na mojej konsoli, mogę składać pre-ordera?

Za pomoc podziękuje :)

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Najlepiej po prostu zapytaj w sklepie. Wydaje mi się jednak, że ciężko będzie dostać ci wersje gry na twoją konsolę, bo po co europejskie sklepy sprowadzałyby gry NTSC...

4. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
    ale MW3 będzie najprawdopodobniej RF tak jak poprzednie części, tylko nie wiem czy PL wersja będzie mi działała, choć preferuje angielskie wersje

Wczytywanie...

Poleć forum