Call of Duty: Modern Warfare 3 - zapowiedź w tym tygodniu? Tak twierdzi "głos" Ghosta

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Call of Duty: Modern Warfare 3 zostanie ujawnione w ciągu najbliższego tygodnia. Tak wynika z wypowiedzi aktora podkładającego głos Ghostowi w Modern Warfare 2, który udzielił wywiadu jednemu z zagranicznych serwisów.

Craig Fairbrass, „głos” Ghosta z Call of Duty Modern Warfare 2, udzielił ostatnio wywiadu serwisowi talkSPORT, w którym stwierdził, że w tym miesiącu zostanie ujawnione „coś” nad czym pracował. Jak mówi:

Wcieliłem się w Gaza w pierwszym Modern Warfare, a potem w <dwójce> w Ghosta, który stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w grach. A teraz właśnie w Los Angeles pracuję nad czymś [Modern Warfare 3?], co ujawnione zostanie w maju… nad pewnymi fragmentami… nie mogę zdradzić nic więcej.

Ponadto Faibrass wyjawił także, że w następny poniedziałek, 9 maja, Activision ma zaprezentować swoje wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2011 roku.

Nie trzeba być jasnowidzem, aby przewidzieć, że najprawdopodobniej właśnie wtedy zostanie zapowiedziane Call of Duty: Modern Warfare 3.

Źródło: Call of Duty: Modern Warfare 3 - zapowiedź w tym tygodniu? Tak twierdzi "głos" Ghosta / CD-Action
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie mogę się doczekac tej gry.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
A ja nie mogę się doczekać Singla, gram właśnie w Medal of Honor (2010) i jest tak suchy, tak denny, że ze ślinką wspominam Singla z MW1 i MW2...
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
super!! GHOST w roli głównej? SUPER! ciekawe jak to wyjdzie bo konkurencja jest wysoka i modern warfare 3 moze nas zaskoczyć!
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Na 99,9% nie będzie zapowiedzi nowego CoDa przed E3. Raz, Activision straciłoby wszystkie atuty na wspomnianą imprezę, a dwa - po prostu im się nie opłaca (każdy kto mniej więcej śledzi biznes gier wie o co chodzi, jeśli nie to nawet dam podpowiedź - Homefront). Poza tym, taki Craig Fairbrass (szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę te nazwisko) czerpie profity z zasiewania plotek o rzekomym MW3, więc podchodźmy na luzie do takich newsów. :)
 

Szpaner94

Banned
Nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ na sprzedaż drugiego DLC do BO, ale j/w wydaje mi się że dopiero na E3 zostanie ujawnione MW 3.

Ponadto fakt że ten gość podkłada głos do gry nie znaczy jeszcze że Ghost to główny jej bohater. "Pewne fragmenty" to mogą być retrospekcje w singlu, komentarze do multi (Seeeemmmmmmttttteeeexxxxxx !!!) lub po prostu jakiś inna postać.
Ja liczę na to że utrzymają nowe Call of Duty w dobrym stylu z 2009 roku.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ na sprzedaż drugiego DLC do BO, ale j/w wydaje mi się że dopiero na E3 zostanie ujawnione MW 3.

Ponadto fakt że ten gość podkłada głos do gry nie znaczy jeszcze że Ghost to główny jej bohater. "Pewne fragmenty" to mogą być retrospekcje w singlu, komentarze do multi (Seeeemmmmmmttttteeeexxxxxx !!!) lub po prostu jakiś inna postać.
Ja liczę na to że utrzymają nowe Call of Duty w dobrym stylu z 2009 roku.
Dobry styl to był w 2007 jak Cod 4 wszedł. Jeżeli nie zrobią nic z tym dennym multiplayer ciągnącego się od MW 2 to ja podziękuję za tą grę :) Ale singla się przejdzie
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Hehe ciekawe czy cpt.Price będzie. Pewnie pokażą jakiś 10s trailer pokazujący 5 screenów z gry no ale zawsze coś.
PS:
Dla poprawy humoru polecam wam ten filmik:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Dobry styl to był w 2009 jak Cod 4 wszedł. Jeżeli nie zrobią nic z tym dennym multiplayer ciągnącego się od MW 2 to ja podziękuję za tą grę :) Ale singla się przejdzie
CoD 4 to 2007 rok. :) 2009 to MW2.
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
no no będzie, co siekać w wieczory :]
 

Kodi

Świeżak
Świeżak
O Bardzo fajnie się zapowiada :) Czekam
 

Krawol

Banned
Użytkownik
super :D akcja na bank
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Mogliby dać już teraz zapowiedź, a na E3 pokazać kawałek gameplayu :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ojojoj. Teraz tydzień bez spania, w oczekiwaniu na trailer ;O .
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Dobry styl to był w 2007 jak Cod 4 wszedł. Jeżeli nie zrobią nic z tym dennym multiplayer ciągnącego się od MW 2 to ja podziękuję za tą grę :) Ale singla się przejdzie
Akurat MW2 miało genialne multi,ale tuż obok był CoD4 :)
Bardzo licze na MW3.
 

Dymuś

Użytkownik
Użytkownik
No wiem na co trzeba odkładać kasę :), cieszy mnie że wyjdzie MW 3 bo MW 2 bardzo mi się podobała.
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
cody mają swoje trailery zwykle w maju a potem wiadomo... konfa ms gamelpay, w tym roku w usa też puszają między tymi rozgrywkami rugby czy co oni tam grają?

co do mw3 to raczej tylko single, mw2 to dno dla hamburgerów a multi to przegięcie z perkami, AC130, chopper gunner, ultra mocna tuba na takich malutkich mapkach... yeah rzeczywiście 'nowoczesna wojna'

liczę na postać ghosta bo jest po prostu genialna

COD4>all

infinity ward nie robi multi? tylko singla ta? bo coś takie newsy były wcześniej

off
ciekawe co pierdoły z DICE zaprezentują na konsolach z BF3 bo rzygać się na tego developera co zostawia swoje dziecko po niespełna roku i nie ma zamiaru naprawić podstawowych błędów w BC2.
 

Michal91

Użytkownik
Użytkownik
No Ciekawe jak będzie wyglądał trailer
 

Soft014

Użytkownik
Użytkownik
Też czekam na ten tytuł z niecierpliwością. Po ostatnim Black OPS'ie narobiłem sobie sporego apetytu na Callofy. Chociaż z drugiej strony zobaczymy jak i czy w ogóle wypadnie nowy Call of Duty na tle nie tak dawno zapowiedzianego Battlefield'a 3.
 

soldium

Użytkownik
Użytkownik
a tu się okaże że black ops 2 będzie prequelem do mw 1 hahah ale będe sie śmiał acti srzeli sobie w stopę
 

Do góry Bottom