1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Modern Warfare 4 zachwyci fotorealistyczną grafiką?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Lipiec 18, 2013.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Na forum internetowym Playst4tion opublikowano wpis z CV udostępnionego przez jednego z pracowników studia Sledgehammer Games w serwisie Linkedln. Według znajdujących się tam informacji, Robert Valdivia, starszy grafik wspomnianego zespołu, pracuje aktualnie nad kolejną grą z podserii Call of Duty: Modern Warfare (4). Producent odpowiedzialny jest za przygotowywanie fotorealistycznych efektów specjalnych. Czyżby kolejna odsłona popularnego cyklu strzelanin wojennych była – w przeciwieństwie do Ghosts – tytułem od początku tworzonym pod konsole nowej generacji?

Zapowiedziane na ten rok Call of Duty: Ghosts zaoferuje raczej dość kompromisową oprawę graficzną, którą wygeneruje usprawniony, a nie całkowicie nowy silnik. Zmiany wprowadzono, ale tytuł nie był tworzony od podstaw na sprzęt nowej generacji – przypomnijny, że zadebiutuje on także na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii U. Możliwe, że dopiero Modern Warfare 4 pokaże przełom, jakiego oczekuje wielu graczy po grach skierowanych na urządzenia nowej generacji koncernów Microsoft i Sony.

To, że trwają obecnie równoległe prace nad kolejną odsłoną serii Call of Duty, nie powinno dziwić – od kilku lat na przemian wydawane są gry studiów Infinity Ward (Modern Warfare, Ghosts) oraz Treyarch (World at War, Black Ops). Nie ma również wątpliwości, ż powstaje kolejne MW, gdyż już w zeszłym roku zaczęły wypływać informacje o tym projekcie. Można zacząć zastanawiać się, kto odpowiada za jaką część cyklu. Skoro wiemy, nad czym pracuje Infinity Ward, to istnieją duże szanse, że Sledgehammer Games, które współpracowało przy Modern Warfare 3, zdobyło na tyle duże zaufanie koncernu Activision, iż ten dał mu możliwość wykazania się. Chyba że ekipa z Treyarch nie zajmuje się kolejnym Black Opsem lub jakąkolwiek inną odsłoną, tylko dla odmiany współpracuje przy następnym Modern Warfare. Jest to również wielce prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że Infinity Ward rozpoczęło nową podserię, którą zapewne wydawca zechce kontynuować.

Kolejna część Call of Duty, o podtytule Ghosts, zadebiutuje w listopadzie 2013 roku na PC oraz konsolach PlayStation 3 i 4, Xbox 360 i One, a także Wii U. Modern Warfare 4 należy spodziewać się najwcześniej pod koniec 2014 roku.

Źródło: Call of Duty: Modern Warfare 4 zachwyci fotorealistyczną grafiką? | GRY-Online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Komuś się nie podoba temat ?
    Nie pisać.
    Polecą warny jak tak dalej pójdzie

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Huntexx

Huntexx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie ma sie co dziwic, ze staraja sie robic coraz to lepsze efekty, skoro maja takie pole do popisu, jak PS4 i XO. Nic tylko czekac :)

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Fajnie że coś się rusza w kwestii oprawy graficznej, ale wolałbym żeby się skupili na trybie dla pojedynczego gracza.
    Multi też by mogło być lepsze (bardziej klasyczne) bo ostatnio to tylko UFO brakuje.

6. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Widze ze tutaj nie da sie wyrazic swojej opinii, bo odrazu kasuja posty ale napisze jeszcze raz. Ja tam nie wierze w to ze zrobia ta fotorealistyczna grafike pewnie bedzie to co zawsze, bo im sie nie chce nowego silnika zrobic. A tak poza tym to zrobiliby jakas swieza gre, a nie odgrzewaja to samo co roku, a wiadomo cos co jest odgrzewane wiele razy jest niedobre.
    //Edit
    Czlowieku to ja ci teraz cos napisze, oni nie zrobia nowego silnika tylko przystosuja stary do next-genow, bo oni licza tylko na kase nie licza sie z opinia graczy. A tak btw to mam wyj..... Czy dostane warna. A i jeszcze jedno tak nie wierz w activision tak samo jak w microsoft.
    Wysyłane z mojego Xperia x10 Mini Pro za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  7. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Człowieku to nie jest opinia tylko hejt, tworzą grę na nową generację to i silnik musi być nowy, zastanów się trochę zanim coś napiszesz.
    Nie wierzysz - Twoja sprawa ale takimi bzdurami nie psuj humoru innym użytkownikom którzy lubią serię i czekają na nową odsłonę.
    Nie grałeś, nie widziałeś ale już wiesz że to będzie dokładnie to samo, właśnie takiej opinii potrzebowałem, dzięki, you made my day.
    Jak Ci się nie podoba to nie kupuj/nie graj/nie wypowiadaj się - będzie łatwiej dla wszystkich.

//Edit
    Jeszcze raz i warn

8. Darkkpoland

Darkkpoland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podlasie
    A teraz kto nie spodziewał się MW4 w następnym roku? Dobrze że w końcu nowy silnik, ale dotychczas byłem przekonany, że Ghosts miało być robione już na całkowicie nowym o_O?

9. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź

To w co ja wierzę to moja sprawa to po 1
    po 2 skoro Napisali że stworzą nowy silnik to znaczy że najprawdopodobniej tak zrobią, ale nie - Ty, wielki znawca, wielki pan dyrektor acti wiesz lepiej bo przecież kolega na trzepaku Ci tak podpowiedział.
    Po co wchodzisz do takich tematów skoro nie masz nic mądrego do napisania, cała ta rozmowa prowadzi do kłótni ale nie, wielki mędrek musi się wypowiedzieć w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia.
    żal.pl, wyjdź od czasu do czasu na świeże powietrze dotlenić szare komórki.

10. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Nie spinajcie się tak bardzo i nie denerwujcie :D. Z tego co wiem to miało nie być MW4 ale co rok to inna teoria. Tak się zastanawiam czy granie w coda na PC ma sens. Na xbox 360 jakoś lepiej mi się grało. (przynajmniej mniej cheatów na początku)

11. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Zapewne tak najprawdopodobniej jak z Black Ops 2, gdzie według ich zapewnień też mieli dać nowy silnik, potem "ulepszony", a na końcu dali to samo tyle, że z HDR. Skoro MW4 ma wyjść na obecną generację (bo ma, Acti nie zostawi ponad 100 mln konsol i od razu przerzuci się na dopiero wchodzące nextgeny) to jak w ogóle można się spodziewać jakiegoś skoku technologicznego? Więc szczerze powiedziawszy nie wiem kto tu nie ma zielonego pojęcia w temacie...

12. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Widać za to jak to Ty jesteś obeznany w temacie. Nie wiem gdzie Ty czytasz newsy o grach (Pewnie na onecie), ale Treyarch nigdy nie mówił, że ich Black Ops 2 będzie na nowym silniku. Chwalili się tylko o ulepszeniach go. Naprawdę nie wiem gdzieś Ty takie brednie wyczytał...

13. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Polecam poszukać informacji o tym co Treyarch mówiło o wersji BO2 na PC. Zmiany związane z wersją PC-tową, implementacja niby nowych technologii miała znamiona nowego silnika. Na Xboxa 360 i PS3 nigdy o nowym nie mówili, bo na tym nic nowego by nie poszło - ja BO2 mam na Steam. Chwalili się ulepszeniami, które nie miały żadnego znaczenia i które doprowadziły jedynie do strasznie gównianej optymalizacji na pieca niepopartej ani grafiką, ani fizyką, ani czymkolwiek. Także hamuj się, bo za młody jesteś, żeby mi zwracać uwagę w ten sposób, tym bardziej, że mogę Cię zapewnić, że o silnikach graficznych wiem więcej niż całe to forum :)

14. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mark Lamia: 'Call of Duty: Black Ops 2 nie potrzebuje nowego silnika'

•• Nowy silnik graficzny w Black Ops 2? A po co?

Treyarch:

Spoko. A jedynym aspektem graficznym "Exclusive for PC", było wykorzystanie bibliotek DX11. Czekałem na BO2 niemiłosiernie więc śledziłem wszystkie tematy nt. tej gry i na pewno bym pamiętał jakby obiecywali nowy silnik do BO2 (Nawet tylko dla PC). Super, że się znasz na silnikach graficznych. Tylko na co te przechwałki? Nie wiem co to miało wnieść do tematu.

15. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    gra będzie jaka będzie i tak będą grać w nią wiele godzin w multi :) Niko jaki masz nick w BO2 ? Grasz na Live ?

16. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ghosts ponoć też miało być na nowym silniku a wszyscy wiemy jak jest naprawdę. Prędzej chyba piekło zamarznie nim doczekamy się prawdziwego, nowego silnika w CoD :D Prawdziwym krokiem w przód jeśli chodzi o grafikę jest dopiero chyba The Division jeśli chodzi o gry na next-geny bo ta gra wychodzi tylko na nie.

17. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    fotorealistyczna grafika nareszcie ale niech zrobią nowe CoD od podstaw na next gen'y ale byle by to nie było MW ani BO tylko coś w klimatach WWII, wtedy z chęcią bym poleciał w dzień premiery do sklepu i kupił, nowoczesność mi się już przejadła jak chyba większości..

18. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    O ktoś tu snuje bajki. Wyskoczyli z fotorealistyczną grafiką a Battlefielda nie widzieli. W serii Call of Duty mało się zmieniało odnośnie grafiki, wiadomo z roku na rok wyciskali więcej z konsol ale jadą na starym silniku od początku istnienia CoDa i gdzie tu przełom. Wraz z nadejściem konsolą coś muszą pokazac, zachwalac, Jedyną rzeczą jest grafika i to wszystko. A przepraszam mogą jeszcze dodac:
    -bronie będą miały mniejszy odrzut
    -szotguny szybkosztrzelne jak karabiny
    -szybkie przymierzanie jeszcze szybsze i wiele ułatwień dla szwieżaków
    Wile przegrałem w Modern Warfare 3 i nie ma sensu w to grac. Tam liczy się połączenie z internetem bo dostrzeżesz wroga sekundę, wcześniej, jakaś broń w miarę szybkostrzelna, trochę umiejętności i jesteś PRO. Taka jest prawda na temat Call of Duty.

Wczytywanie...

Poleć forum