Call of Duty: Modern Warfare Remastered samodzielną grą! Data premiery, zwiastun, cena

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Stało się. Activision właśnie zaprezentowało samodzielne wydanie Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Na dobry początek mamy zwiastun, datę premiery i cenę.

Od kilku tygodni pojawiały się plotki, według których Call of Duty: Modern Warfare Remastered otrzyma samodzielne wydanie. Teraz Activision potwierdziło wszystkie szczegóły.


27 czerwca odbędzie się premiera Call of Duty: Modern Warfare Remastered. W końcu gracze doczekali się zapowiedzi samodzielnej wersji, która nie wymaga do działania Call of Duty: Infinite Warfare.

Activision potwierdziło cenę – za dobrze odsmażony kotlet zapłacimy 40 dolarów, czyli około 150 zł, jednak w tej cenie nie otrzymamy płatnych dodatków, które trafiły do produkcji po debiucie. Na początku pozycja trafi na PlayStation 4, ale zapewne po miesiącu doczekamy się premiery na Xboksa One i komputery osobiste.

Gracze mogą liczyć na pełną kampanię oraz szesnaście map w trybie sieciowym. Rozszerzenie Variety Map Pack będzie dostępne za dodatkową gotówkę.

 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hajs się nie zgadzał, więc dali oddzielnie, a ogólnie to śmiech na sali, bo za tą cenę można już wyrwać zestaw remastera z tym crapem :D
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Same remastery. Jak ponownie zarobić na tej samej grze [emoji846]Niedługo wyjdzie COD MW Remastered Collection z wszystkimi częściami [emoji38]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co jak co ale cod 4 był fajny
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
150zl ? Nigdy w życiu w dodatku mapy dodatkowe płatne ... cale Activision
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Nigdy bo mam już [emoji1][emoji1][emoji1]
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No cóż, jakby to powiedzieć... praktycznie pełna cena za odgrzewany kotlet (bardzo dobry, dla mnie najlepszy "współczesny" CoD, ale jednak kotlet...) - popier**** ich? :)
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja już mam i na pewno nie kupię. Za chwilę się okaże, że po co kupowałem gierki na x360, jak wystarczyło poczekać na remastery na XO [emoji38]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Fabio Grand

Świeżak
Świeżak
Jeżeli ktoś nie grał w pierwotną wersję to polecam jak najbardziej... Sam spędziłem w tej grze dużo satysfakcjonującego czasu.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
150 zł to trochę drogo
 

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bez przesady, sam kupowałem po premierze kiedyś, kurka wodna kiedy to było... za 99zł wtedy było warto. Teraz? Nie, podziękuje, postoję...
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
169 zł - już jest.
I co? A ja dalej muszę mieć płytę z idiotycznym IW w środku :/
 

Do góry Bottom