Call of Duty: Modern Warfare Remastered wypiękniało. Zobaczcie porównanie grafiki z oryginałem

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Od wczoraj możemy zapoznać się z prezentacją rozgrywki z odpicowanej wersji Call of Duty: Modern Warfare. Tylko kwestią czasu było pojawienie się stosownego porównania z oryginałem, na które serdecznie zapraszamy fanów uniwersum. Gra znacząco wypiękniała.

Raven Software dotychczas nie otrzymało tak trudnego zadania, ale możemy śmiało uznać, że pod względem grafiki twórcy nie zawiedli. Odrestaurowana odsłona jednej z najbardziej kultowych odsłon Call of Duty wygląda naprawdę dużo lepiej – chciałbym powiedzieć, że jest to standard, ale pamiętamy zdecydowanie gorsze przypadki.

Pierwsze opinie na temat płynności animacji są bardzo pozytywne, więc możemy mieć nadzieję, że również w tym elemencie autorzy nie zawiodą. Wiele na to wskazuje, że w przypadku tej pozycji otrzymamy naprawdę solidnego remastera.

Pytanie pozostaje jedno – a co dalej? Możemy przewidywać, że sukces Call of Duty: Modern Warfare Remastered zachęci Activision do odgrzewania kolejnego mięcha. Ja z chęcią zapoznałbym się jeszcze z World at War, a Wy?


 

Do góry Bottom