1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered zachwyca! Zobaczcie gameplay z kampanii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 14, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W listopadzie obok futurystycznego Call of Duty na rynku pojawi się również odpicowana odsłona jednej z najbardziej kultowych części. Call of Duty: Modern Warfare Remastered pobudzi tłumy, a właśnie możemy spojrzeć na pierwszy gameplay, który nie zawodzi. Dla takich gier warto inwestować w kotlety.

Pod koniec roku nie będzie brakować świeżego, shooterowego mięcha, ale jestem przekonany, że wielu graczy z wielką przyjemnością zapozna się z odpicowaną odsłoną z uniwersum Call of Duty. Nie oszukujmy się, ale właśnie Modern Warfare wydane w 2007 roku tchnęło w tę serię nowe życie i wielu graczy właśnie od tej premiery coraz to chętniej zatapiało się w odmętach sieciowych wojen.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy materiał z nadciągającego Remastera i… Czy potrzebujemy więcej? Ja i tak jestem pewien, że opowieść będzie w tym przypadku tylko i wyłącznie dodatkiem, a wielu graczy z największą przyjemnością ponownie wskoczy na serwery i z radochą na ustach pobiega po znanych miejscówkach.

Za Call of Duty: Modern Warfare Remastered odpowiadają deweloperzy z Raven Software, którzy wcześniej zapowiedzieli dopracowanie grafiki i dostosowanie jej do standardów aktualnej generacji, wysoką jakość oświetlenia HDR, oświetlenie i cieniowanie cząstek VFX, odnowienie animacji oraz dźwięków, pełną kampanię ze wszystkimi misjami, tryb sieciowy ze wszystkimi elementami oraz 10 map do trybu sieciowego.

Największym problemem może jednak okazać się system dystrybucji. Nie możemy zapomnieć, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered będzie dodatkiem do Call of Duty: Infinite Warfare.

Warto na pewno dodać, że dotychczas ten materiał był ujawniony wyłącznie wybranej grupie dziennikarzy na pokazie podczas E3, jednak w końcu twórcy z wydawcą postanowili przedstawić gameplay szerokiej publiczności.

2. Lotnik421 Xbox One

3. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Czekam ^^

Trochę z innej beczki, znana jest może lista map które będą dostępne do multi?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

4. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Eee nigdy nie zrozumiem zachwytu nad ta grą:)

5. Munga

Munga Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ile masz lat na liczniku? Pytam, bo Twoja odpowiedź wiele wyjaśni ;)

6. Abandon

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeżeli powiem że juz troche a czasy szkolne mam juz dawno za sobą będzie to dla ciebie wystarczającą odpowiedz ? Czy jak do tego dodam ze już dawno jestem żonaty nakieruje cię na lepszy tor by coś bardziej kreatywnego odpisać ? Czy jednak jedyne na co będzie cie stać to pytanie o mój wiek ? Co ta wiedza zmieni w mojej opinii na temat tej gry a tobie do niej wniesie ? :)

7. Munga

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A no to, że wtedy będę mógł Ci wyjaśnić co ta gra miała w sobie w tamtych czasach i dlaczego odniosła taki sukces :)
    Btw, dlatego nie lubię dzisiejszego internetu. Dzięki gówniarzerii i obecnym trendom w necie, pytanie o wiek od razu prowadzi do tekstów "Twoja stara". Kiedyś zwyczajnie można było zapytać, dostać odpowiedź i kontynuować dyskusję.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Twoja stara

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
    Co do gry ja tez nie widzę wiekszego sensu odświeżania tego tutulu. Ja widzę nowe cod z duży mapami, zarosniete bujną roślinnością i duza iloscia graczy na mapie

9. Abandon

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Nigdzie nie użyłem słów" twoja stara" :) Znam serię od poczatku i tak jak pierwsze 3 stare cody były fajne skupiały sie na dobrym singlu tak następne kampanie były co raz słabsze z części na cześć i denne multi tej gry nic w tej produkcji nie zmieni . Kolorowe pistoleciki brzydkie mapy , dźwięk broni jak z kapiszona taka gierka max do 16+ a teraz jeszcze wciskają odświeżona część zapewne przed obawa ze nowa część znów gorzej by sie sprzedała choc przy tendencji wzrostowej baranów raczej im to nie grozi .

10. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akurat MW ma bardzo dobrego singla.Co nie zmienia faktu że śmieszą mnie te kotlety i branie kasy drugi raz za produkcję. Widocznie są ludzie co to kupują i dlatego tyle mamy odświeżonych wersji .

P.S Twoja stara.

11. Munga

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chodzi mi o Ciebie, tylko ogólnie o ludzi na forach.

Fajnie, że znasz serię od początku, ale wiek nadal ma znaczenie. Bo grać w tę grę od początku serii jako 20latek, a jako 13latek ma ogromne znaczenie :)
    Dokładnie takie samo jak to, że ludzie w chinach zaczynali grać w WOWa jako młodsi gracze. Dzięki temu wynik kasowy kinowego WOW w chinach był znacznie lepszy niż gdzie indziej na świecie. To + liczebność oczywiście, ale nie zmienia to faktu, że gdyby nie ogromna liczba ludzi idących do kina z sentymentu, który zaczął się naście lat temu, ten wynik byłby inny. Dlatego wiek ma znaczenie w odbiorze ;)

Wczytywanie...

Poleć forum