1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty MW2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pasiak16, Listopad 10, 2009.

1. pasiak16

pasiak16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie mam plytki zeby nagrac active.iso czy da sie jakos spatchowac obraz? jak probuje to zrobic to pisze ze nie ma jakiegos tam pliku w bazie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

4. Rosak

Rosak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
  5. majki0ne

majki0ne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja kupiłem oryginał. Tylko jeszcze drugi Xbox żeby grać online dla MW i MW2 warto. Dajcie zarobić chłopakom odwalili kawał dobrej roboty :)

6. pasiak16

pasiak16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam tylko 1 plytke dvd9, a active iso trzeba nagrac na takiej plycie. Zobaczymy czy kawał dobrej roboty ;)

7. livingfear

livingfear Guest

Pasiak16.Zadałeś pytanie w pierwszym poście odpowiedziałem Ci na nie w 100% zaraz po Tobie jak to zrobić mająć Jedną płytkę z grą ,tak aby ja odpalic na Twoim ixtreme..jaki wogóle masz flash napędu?.
    PS.nie potrzebujesz plyty active iso,jezeli spat****esz obraz gry tym sposobem co podałem wyżej.

Wczytywanie...

Poleć forum