1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call Of Duty MW2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Naled, Październik 19, 2011.

1. Naled

Naled Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam lt+ coś koło 1.5 tak mi się wydaję, kiedyś CoD przestały działać wszystkie po aktualizacji z ms, po przeróbce gry nie działały, miałem niby je ściągnąć czy tam zgrać na nowo, przepuścić przez abgx i powinno hulać. Zrobiłem tak dzisiaj i płyta zachowuje się tak jak te stare, tzn. xbox widzi tą nową i tamtą, włączam grę i czarny ekran... Co jest źle? Może coś w abgx mam źle ustawione?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Naled

Naled Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego tak jest. Trzeba wgrać najnowszy dash i przerobić konsolę nowym lt.

Wczytywanie...

Poleć forum