1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: MW3 - 'DLC' na luty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TheDarkKnight, Luty 17, 2012.

1. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Pod koniec lutego wychodzi nowe DLC (o ile można to tak nazwać) do Modern Warfare 3. Zawiera ono aż 1 mapkę do multiplayera. Infinity Ward przygotowało filmik dzięki któremu możemy przyjrzeć się 'z bliska' temu cudeńku:​

Moja opinia - mam wrażenie że ekipa czuwająca nad multiplayerem w MW3 bardziej skupia się na promocji DLC-ków i samej gry niż naprawianiu błędów. Wielka szkoda. Poza tym... opłaca się wypuszczać jedną mapkę? Przeszli sami siebie. Tylko czekać na kolejne DLC, mam nadzieje że reszta jest warta ceny Premiumki ELITE bo zaczynam współczuć posiadaczom takich kont.

TheDarkKnight dla XboxForum.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jakież to realistyczne. Dobra, wiem, CoD nie ma być realistyczny, ale mapka sama w sobie nie jest jakaś wybitnie świetna, a przynajmniej na taką nie wygląda, zdecydowanie przeznaczona tylko dla fanatyków serii.

4. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Amerykanie już szykują 15$ na nowe dlc...

5. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mapka ujdzie, ale wydaje mi się że sie nie napracowali. Troche obiektów i tekstur z Highrise (MW2), troche pewnie z innych mapek i zrobione. Pewnie tło sami zrobili jedynie :)

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Wow! Przy takim DLC do MW3, taki np. Vietnam do BC2, albo Karkand do BF3 się chowa! Szacunek dla Infinity Ward/Activision

7. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    @NikoBellic91 sarkazm ? Szkoda że nie mam konta Elite . Mapka zapowiada się fajnie :) No ale cóź zostaje mi grać na podstawce .

8. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    szkoda ze nie masz??ja tego gofna nie kupilbym za cene tej otoz gry,i co z tego masz??mapke na miecha,zenada

ps.taki season pack do gears of war 3 to sie oplaca,prawie w terminie co miesiac daja jakis wypasiony dodatek,z reszta wedza jak trzymac potencjalnych klijentow przy sobie-ACTI,IW-palujcie sie!!!

9. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Skromne to DLC.

10. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To jest Highrise z MW2,tylko 10 razy gorszy i w kamperskiej wersji.

11. [Stuu]Squirrel_PL

[Stuu]Squirrel_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Niedaleko Gdyni
    O Boże żenada i tyle. 1 mapka i to dla kamperów...

12. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Akurat żeby to stwierdzić to już trzeba pograć na tej mapce. Przecież kamperzy znajdą sobie wszędzie miejscówkę, nawet na Nuketown jest tyle fajnych 'przytułków' że głowa boli. (takie porównanie z Black Opsa)

13. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Achh jak ja kocham ta POlske jak Tusk kocha nas ;)
    Gracze BF3 ktorzy nawet nie powachali opakowania CoD wypowiadaja sie na temat DLC.
    Nawet Ci ktorzy nie maja pojecia o CoD ELITE sie tu wypowiadaja :facepalm:
    Kamper znajdzie sobie wszedzie miejscowke, zreszta w BF3 rowniez ich nie brakuje.
    Co do DLC, tak jak juz nie raz mowilem wole kupic sobie CoD ELITE i dostawac mapki CO MIESIAC, niz czekac jak w przypadku BF miesiacami na kilka mapek i kilka broni.
    Tu chodzi o rozgrywke, w grze musi sie cos dziac, ELITE to nam zawdziecza, nowe mapki i jest zainteresowanie.
    Ale przeciez jak w Polsce jest najwazniejszy BF bo polaczki dostali dubing to sie kochaja z DICE.
    A w PL ENG jest na niiiiiiiiiiiiiiiskim poziomie, i nic nie rozumieja. NP: LA NOIRE placze, placze, placze ze gry nie rozumieja i przez to spadla sprzedaz w pl.
    No coz nic nie poradze.

Wczytywanie...

Poleć forum