1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of duty najlepsza część

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez memeczyslaw, Listopad 11, 2010.

1. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam która waszym zdaniem część call of duty jest najlepsza i dlaczego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Zdecydowanie modern warfare 1, potem tylko odgrzewane kotleciki, COD robi się jak słynna seria samochodówek, która również zeszła na psy.

4. Intelektualista

Intelektualista Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja także jestem za Modern Warfare, jak moi poprzednicy, ta gra miała świetny klimat, wspaniałe misje, rewolucyjną na tamte czasy grafikę i realizm, każdą misję świetnie pamiętam, bo przeszedłem grę z 8 razy, za każdym razem było ciekawie i dynamicznie, dla mnie to jest gra legenda-klasyka w swoim gatunku, tak jak trylogia Prince of Persia (Piaski Czasu, Dusza Wojownika, Dwa Trony, 2 nowe części to jest śmiech)

6. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Modern Warfare jak dla mnie najlepszy z seri COD. Glownie ze wzgledow grywalnosci oraz swojego rodzaju sentymentu ;D

7. mati007

mati007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pruszków
    Moder Warfare ! Tak świetnie zaprojektowanych map multi nigdzie nie ma. Single Player mistrzowski.

8. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Najlepsza byla pierwsza czesc. Do dzisiaj pamietam te mecze w nocy do cb :) Pozniej cod2, a nie trzecim miejscu cod4

9. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    No proszę was, większość z głosujących grało tylko w Black Ops z całej serii 'CoD' skoro uważacie, że jest takie genialne(prawie dogania 'czwórkę' a nawet w połowie nie jest tak dobra)

10. przemo5

przemo5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
    Moim zdaniem najlepsza była druga część serii

11. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Dla mnie Black Ops, grałem we wszystkie części ale ta fabularnie bardzo mi się podobałą, ale gdybym patrzył na innowacyjność i styl rozgrywki to na pewno byłby to MW1, potem CoD 1 i 2. Trójka mi się niezbyt podobała. A CoD WaW i MW 2 postawił bym za MW1.

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Moim skromnym zdaniem najlepszym COD była pierwsza część i ciekawe kto temu zaprzeczy? Nie patrząc oczywiście na grafikę, skrypty i inne bajery COD 1 do COD MW1 czy MW2.. Bo wiadomo że gierka przegrywa.. Ale COD 1 miał dla mnie ten niepowtarzalny klimat. I w tamtych czasach jak dla mnie niszczył Medal of Honor (główny konkurent tamtejszych lat jak dobrze pamiętam). I tyle godzin ile spędziłem przy PC nad COD 1 to tyle nie spędziłem przy żadnym COD..

Dlatego ja z sentymentu daje głos na COD1.
    Pozdrawiam :)

13. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Nie grałem w Black Ops ale z pośród pierwszych 6 części uważam CoD 2 za najlepszą. Te skrypty zapierały dech w piersiach, teraz zdążyłem się do tego przyzwyczaić ale wtedy to była nowość. Gość wywarzający drzwi (w pierwszej misji), jak go ckm rozstrzelał to prawie się posrałem z emocji. Za jakieś dwie godziny zobaczę co z tym BO i wtedy oddam głos, ale nie spodziewał bym się zmiany zdania. MW jakoś mnie nie powalił, było fajnie i szybko ale bez tego czegoś, nie wiem czym się jaracie w tej części.

14. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja zagłosowałem na Black Opsa, spedziłem już z nią baaardzo wiele godzin na multi, i panowie z trearch na prawde miel kilka bardzo dobrych pomysłów, mapy bardzo przypadły mi do gustu, graficznie nic specjalnego, ale grywalnosć i wszystko inne stoi na bardzo wysokim poziomie.

15. lestat1990

lestat1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja oddaję głos na drugą cześć, chociaż stawiam ją na pierwszym miejscu razem z Modern Warfare. Mimo, że teraz gram na xboxie tylko w MW2 (bo jedynki nie mam), to jednak nie jest to samo, co MW1. Wtedy to była całkowita nowość, przełomowa grafika, a teraz jak dla mnie to już tylko odgrzewane kotlety. A druga część serii to klasyk... do dziś gram w multi na PC. Swoją drogą, fajnie byłoby zobaczyć znów CoDa w realiach drugiej wojny, ale w Europie, a nie w tak jak w WaW (gdzie większość gry działało się w Azji).

16. michalek

michalek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Call of Duty : Modern Warfare .

17. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dwójka była genialna, jedynka niewiele gorsza, czwórka spoko, w resztę nie grałem. :p

18. Frytas360

Frytas360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    black ops i modern warfare sa na prawie rownym poziomie glosow... ale black ops ma duzo bo TO NOWA GRA!!! a prawdziwa moc i innowacja byla w mw

19. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    a mi najbardziej przypadła do gustu część 1 i najlepsza na świecie scena w Rosji, gdzie lecimy z samą amunicją na rzeź i poszukujemy po trupach wolnego pistoletu ;) na drugim miejscu za to black ops ! gra wg. mnie świetna. Fabuła w końcu stoi na wysokim poziomie , do tego gra łączy to co najlepsze w nowych COD, a przy okazji jest brutalna (co jest wg. mnie bardzo ważne szczególnie w grach wojennych. Wojna bez krwi, kości i mięśni - to nie wojna.) i ma świetny tryb Zombie mode, który na prawdę bardzo polubiłem w części 5 (do tego bardzo zmodernizowany i ciekawy).

20. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    nie wiedziałem, że COD ma fabułę ;)

21. lansio94

lansio94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: