Call of duty najlepsza część

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
grałem we wszystkie i:
Call of Duty 2 - b.długo grałem na PC ale tylko Multi, Single mi się nie podobał...
Call of Duty 4: Modern Warfare - świetna gra! według mnie nr.1 wśród Cod'ów :) multi genialny był a single 2x przeszedłem :) wówczas jeszcze grałem na PC :)
no i teraz Black Ops... również dobry tytuł :) MW2 nie podobał mi się.. odgrzewany MW1 :)
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
gralem w kazde cod od 4 do spec ops.- wszystkie sa piekne, miodne i cudowne, Te gry to miod dla oczu i uszu - grnialna grafika, fabula, wstawki , muzyka. wszystko, kazda czesc 10/10 i malo wazne ze sa krotkie - wole grac w gre 6 godzin z opadnieta szczek. a niz 20 na odwal sie zeby przejsc.. COD to gry ktore moglyby sie nigdy nie konczyc
 

Le Nino

Banned
Grałem we wszystkie.COD 4 i zaraz za nim COD2.Reszta daleko daleko w tyle.Mam pewien sentyment do tych gier.COD 2 I 4 mają nie powtarzalny klimat.
 

shadzor

Użytkownik
Użytkownik
nie wiedziałem, że COD ma fabułę ;)
no właśnie tak się składa , że black ops ma i to zajebistą.
 

Twardowski

Użytkownik
Użytkownik
Jestem fanem serii od premiery jedynki :) 1 i 2 były świetne, dziś grafika ssie, wiadomo.Multi jest bardziej rozbudowany w 4 no i misja One Shot One Kill, która jest tak świetna,że odgrzewają ją w każdej następnej części, a nawet w MoHu.Głos jednak na 1 mimo wszystko.
 

widmo233

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie CoD Black Ops grałem w każdą częśc ale ta jest masakryczna
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Call of Duty 4 Modern Warfare - a to dlatego że do niego stworzono silnik na którym śmigają teraz wszystkie CoD'y i jest jakby to powiedzieć ojcem Call of Duty od części 4-7 :)
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
World at War jak dla mnie ze względu na czas w którym rozgrywa się akcja. Chodzi mi tutaj przede wszystkim o misje w Stalingradzie. Wydaje mi się że do tej części będę najczęściej wracać.
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie Modern Warfare 2 :D
Może i odgrzewany kotlet, ale czego wy się spodziewaliście po sequelu? Gra rewelacyjna, kampania lepsza od Black Ops. Super misje, klimat, świetny pomysł na konflikt ( a raczej na jego kontynuacje). Multik super ;D
 

termit92

Użytkownik
Użytkownik
black ops ma bardzo dobrego single'a, w multi najdluzej gralem w mw1
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Jak narazie najlepszą dla mnie częścią jest modern warfare 2 ale nie wiem czy to się zmieni jak zagram w black ops
 

kwiatek169

Użytkownik
Użytkownik
dla mnie to cod Modern Warfare zdecydowanie najlepsza część:)
 

Nikolai

Banned
Zdecydowanie Modern Warfare 2 :D
Może i odgrzewany kotlet, ale czego wy się spodziewaliście po sequelu? Gra rewelacyjna, kampania lepsza od Black Ops. Super misje, klimat, świetny pomysł na konflikt ( a raczej na jego kontynuacje). Multik super ;D
Dobry żart, w przed chwilą przeszedłem Black Ops i dłuuugo będę miał ten tytuł w pamięci, a szczególnie jedno zdanie "Kravcenko, Dragovic, Steiner... All must Die!"
Fabuła jest ********* wszystkie misje miały jakiś sens, wszystko zbiegło się w jedną całośc, by wykorzystac to w ostanich misjach. Misje są BOSKIE, nie jakieś głupie strzelanie jak w MW2 single, co prawie cały czas się strzelało, tutaj misję są bardzo urozmaicone, np... Lecimy w samolocie i wskazujemy droge naszym, ucieczka z więzienia, gdzie... A zresztą, nie będę wam spojlerował, sami zaznajcie potęgi tej gry. Nawet CoD2 wymięka oraz MW1,które były moimi faworytami w całej serii COD.
Multi świetne, zombie też, ale jednak single w tej grze... to... coś więcej. Sceny przesłuchań, liczby...
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Cod 4 i jazda ~!
 

Qdlaty

Użytkownik
Użytkownik
modern warfare bez konkurencyjne
 

nozo

Użytkownik
Użytkownik
zdecydowanie Black ops!!! Grafika , grzwalność a przede wszystkim fabuła
 

Croxite

Użytkownik
Użytkownik
Głos na Black ops( bohater w końcu "otrzymał" głos i w końcu jakaś dobra fabuła jak na fps'a ;)
 

PaNxRybA

Użytkownik
Użytkownik
Jedynka najlepszą częścią.
Za każdym razem jak powracam to się miło gra.
 

tomluc

Świeżak
Świeżak
Czy gra ktoś jeszcze w Modern Warfare albo MW2 online ?? Nigdy nie grałem w żadną część online i nie wiem czy mi się spodoba a nie chce wydawać 200 zł na Black Ops. Albo ewentualnie myślę nad Bad Company 2 albo MoH. Sorry, że odchodzę od tematu ale chciałbym zacząć w coś grać ale nie wiem w co, żeby nie ładować się w wielkie koszty.
 

mikute

Użytkownik
Użytkownik
Ja długo biłem się z myślami czy obstawić Black Ops czy MW1 ale w końcu.... obstawiłem MW1. Black Ops ma fajną fabułę i dużo akcji ale jakoś najchętniej zawsze wracam do MW1 :) co tu dużo gadać panowie z IW odstawili kawał dobrej roboty tworząc Modern Warfare.
 

Do góry Bottom