Call of Duty problem z xbox live

MammothChicken3

Świeżak
Świeżak
Posiadam Xbox live od kilku dni więc mam aktywny darmowy miesiąc, przed chwilą chciałem pograć w Call of duty 6 multi i nie mogę. Jeszcze kiedy grałem dziś rano nie miałem problemów. W inne gry bez problemów tylko w mw2. Po prostu czekam pół godziny i nie znajduje żadnego serwera ;/. Pomóżcie, z góry dziękuje.
 

MammothChicken3

Świeżak
Świeżak
Błagam pomóżcie
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
porty?
Dodaj mnie na xbl
Mój gt masz po lewej
 

michanow

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj włączyć grę w innym trybie np. ground war czy jakoś tak bo tam zawsze dużo ludzi gra. Pamiętaj że ta gra nie jest pierwszej młodości. Nie raz mam problem z wyszukaniem meczu. Pozdro
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
mw2 gra prawie taka sama ilość jak w bo...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
może chwilowy probrem z serwerami, jak gram w CoDa4 to też tak czasami bywa.
 

MammothChicken3

Świeżak
Świeżak
wielkie dzięki za pomoc włączenie innego trybu nie działało ale na następny dzień już działało możliwe że coś z serwerami :D
 

MammothChicken3

Świeżak
Świeżak
dodam Cię do live jak wbije bo narazie od dwóch dni nie pykałem muszę sobie kupić kabel VGA czy jakoś tak :)
 

$evik

Banned
ostatnio servery CoD często są atakowane przez hakerów, to dlatego. Niedługo będzie patch i wszystko będzie śmigac - Tutaj macie wszystko wyjaśnione
 

kamykle

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam Xbox live od kilku dni więc mam aktywny darmowy miesiąc, przed chwilą chciałem pograć w Call of duty 6 multi i nie mogę. Jeszcze kiedy grałem dziś rano nie miałem problemów. W inne gry bez problemów tylko w mw2. Po prostu czekam pół godziny i nie znajduje żadnego serwera ;/. Pomóżcie, z góry dziękuje.
Witam, albo czekac, albo zadz do bok`u i zapytac o co chodzi, bo przez neta to bedziesz tracil nastepny dzien zanim Ci szanownie firma odpisze, tak zajeta hehehe:) A moze Ci siepkt, albo limit na live skonczyly? Wiesz podaje argumenty, po prostu, bo tutaj sprawa jest obopulna, bo sam jestem ciekawy:) hheeh, ale nie bede placil za pkt jakis 250zl a za 20zl co mi z 50pkt i co kupie bron do gry, ktorej nie mam...heheheh...Pozdrawiam:)
 

Do góry Bottom