Call of Duty vs. Battlefield

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Obie gry miały już swoją premierę także jak najbardziej możecie się wypowiadać co was zawiodło czy zaskoczyło w tych produkcjach.
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
cod - dużo skryptów, strasznie dużo się dzieje na ekranie, akcja utrzymuje najwyższe tempo przez bardzo długi czas. Oczywiście o realiźmie nie wspomnę bo wiadomo, że codziennością jest wpadanie helikopterów w budynki i to, że na tym samym piętrze (w które uderzył helikopter) wszyscy przeżyją.

bf - tutaj osobiście się trochę zawiodłem ponieważ kampania również jest oparta na masie skryptów (nie oszukujmy się) oraz na chwytach z call of duty czyli jest jazda czołgiem, lot samolotem, "ktoś prowadzi a Ty strzelasz" i wiele innych podobnych chwytów. Realizm tutaj stoi na nieco wyższym poziomie choć nadal nie to czego oczekiwałem.

Ogólnie dla mnie zwycięzcą jest cod ponieważ otrzymałem to czego oczekiwałem. Singiel coda jest lepszy i na tym się skupiałem ponieważ mam przerobioną konsolę i nie ruszam multika.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
BF3 dla m nie odgrywa wazna role taktyka wojny realizmu w battlefieldzie 3 , to najlepsza gra jaka stworzyli , miejmy nadzieje ze wiekszosc dozna smaku w grupie i w zespole DM coop :). KLAN [XBF]. pozdrawiam.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Panowie więc tak, nie którzy piszą że MW3 to odgrzewany kotlet, wolę takiego już sprawdzonego i dobrego kotleta niż ładnie opakowane i rozreklamowane gówno jakim jest B3. B3 przeszłem i już nie pamiętam o czym był, po za tym B3 za bardzo chciał przypominać coda i mu to nie wyszło. B3 zaczeło mi się podobać jak przeszło się te wszystkie durne misje przypominające cod i zaczeła się jadka z czołgami i samolotami, zaczeło to przypominać Battlefield jakiego pamiętam z wersji 2 i grało mi się w nią zajeb.... . Natomiast COD MW2 przechodziłem parę razy i podobał mi się pomysł na stworzenie MW3 już od samego początku.... . COD WM3 nie ma równych w swej dziedzinie:)
 

paradox2604

Użytkownik
Użytkownik
MW3 jestem fanem tej seri za BF nigdy nie przepadalem ale to co pokazali goscie od MW3 to jakis zart textury jak 5 lat temu gra robiona dla kasy nic po za tym dlatego glosuje na BF3
PS.grzegorzd182 mowisz ze wolisz sprawdzony kotlet ok tylko MW3 ja bym nazwal tak jest to faktycznie odgrzany kotlet tylko ze lezal rok i powstala na nim plesn i ktora poprostu ukryli w ladnym opakowaniu i zareklamowali to na wszystkich stronach (cos styl ala miesa w TESCO) wiec jezeli lubisz takie stare nieswieze kotlety to prosze bardzo ja tam wole zdrowa zywnosc
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Single bardziej mi sie podoba w MW3, ale wiadomo w te gry sie gra dla multika. Tutaj zdecydowanie wygrywa BF3, chyle czoła przed gosciami z DICE.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
MW3 jestem fanem tej seri za BF nigdy nie przepadalem ale to co pokazali goscie od MW3 to jakis zart textury jak 5 lat temu gra robiona dla kasy nic po za tym dlatego glosuje na BF3
PS.grzegorzd182 mowisz ze wolisz sprawdzony kotlet ok tylko MW3 ja bym nazwal tak jest to faktycznie odgrzany kotlet tylko ze lezal rok i powstala na nim plesn i ktora poprostu ukryli w ladnym opakowaniu i zareklamowali to na wszystkich stronach (cos styl ala miesa w TESCO) wiec jezeli lubisz takie stare nieswieze kotlety to prosze bardzo ja tam wole zdrowa zywnosc
nie wiem co ty ćpasz ale odstaw to szybko
 

Juventusek

Użytkownik
Użytkownik
ogólnie dość drażliwa dyskusja, widzę że KINDERfan boyów CoD'a nie brak, ogólnie CoD to nie gra dla MNIE, nie ma tam swobody jaką mogę mieć w Vegas'ach, ale CoD jak zarówno B3 to gry dla specyficznych odbiorców, nieprzepadam za CoD'ami bo za każdym razem czuję się oczukany i troche ogłupiony, ok postrzelam sobie zobaczę jakieś akcje ale co pozatym?
No właśnie nic, jeśli chodzi o Single i CoD i B3 są podobne, i chyba nie ciekawe, czasy R6 gdzie trzeba było sie nieźle napocić by kogos ubić odeszły w niepamięc.
Obydwie gry rywalizują na poletku MULTI, dla kogos kto lubi bezmyślna rozwałke jest stworzony CoD, dla bardziej taktycznej gry bardziej realny jest B3. Nie powinno się tych gier porównywać, bo B3 to nowa marka robiona od podstaw a kolejny CoD to kolejna gra na tym samym silniku ( w momencie kiedy dyskutujemy Cotick ma juz pewnie napisaną połowę gry kontynuacji CoD'a hehe).
Więc moja skromna opinia jest taka ( i zaraz się na mnie rzucą fanboje Activision ) że CoD jest słabą aczkolwiek efektowną produkcją, B3 czym ambitniejszym, jednakże tylko na poletku MULTI.

gdzie te shootery w których kampanie grało się całymi dniami ( vide Medal of Honour AA/ Medal of Honour Underground, czy nawet pierwszy Farcry) ? no właśnie gdzie...dlatego swiatłem w tunelu jest R6: Patriots, dla mnie oczywiscie.
 

chmielo20

Użytkownik
Użytkownik
Krótko i na temat:
Dla singla CoD
Dla multi BF
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Krótko i na temat:
Dla singla CoD
Dla multi BF
jeszcze krócej:
single: CoD
multi: CoD
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
chcialem kupic gre ale widze ze wiekszosc mowi ze nie wypał wiec odpuszcze se ;/
 

password

Banned
Użytkownik
Obie gry są dobre, z tym że Modern Warfare 3 to wciąż ten sam zmęczony silnik "porshe" - dlatego też oryginała nie kupiłem
Battlefield3 ? coś świeższego aczkolwiek Frostbite 2 pokaże swoją siłę w dodatku Karkand

fanboje, spokojnie spokojnie, jak wam coś nie pasuję to odpalcie sobie CoD'a czy tam BF'a i ***********jcie wszystkich, ale proszę was nie trollujcie tutaj jak małolaty, no chyba, że macie 13-16 lat
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ogólnie jakie wielki fan BFa 2 czekałem na część 3. Niestety w BC2 zagrałem kilka razy dlatego BF3 na początku trochę mnie przytłoczył. Po dłuższej chwili wszystko wydaje się być dość proste do ogarnięcia. Multi jest tak jak się spodziewałem - mistrzowskie, niestety single poza kilkoma misjami to porażka. Mnie osobiście razi że panowie z DICE wzorowali się na lipnym COD'zie. Po COD MW3 nie sięgam bo nie mam czasu męczyć multi BF3 + CODMW3 jednocześnie a single jak w całej serii to porażka. Tak jak przedmówcy zauważyli. BF3 = Współpraca, pojazdy, taktyka a COD MW3 = sieczka i w sumie nic poza tym.
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tyle że przechwalanie się która gra jest bardziej realistyczna niema najmiejszego sensu bo ani COD ani BF3 niebyły i niebędą symulatorami pola walki!! Takimi symulatorami sa Arma i Operation Flashpiont (ale tylko pierwsza bo potem poszli na łatwiznę bo ostatnie dwie mimo że mocno z uproszczone ale i tak są bardziej ralistyczne niz wszystkie COD'y I BF'y razem wzięte. Kto zresztą grał ten wie o czym mówie:p)
Co do wyboru to powiem że wszystko zależy w co chce pograć jeśli chce bawić sie pojazdami i tym czego niema COD wybieram BF jeśli mam chęć na dynamiczną rozwałkę bądz wpadną kumple (splicscreen) to gram w CODA. Więc moim zdaniem fajnie jest mieć i to i to :p
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja powiem tak Battlefield 3 rządzi na multi a Call of Duty Modern Warfare 3 w singlu :)
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
kurde jednak po obejrzeniu gameplay z COD kupie chociaz dal tego singla i special ops :D jest split screen bedzie mozna pograc z ziomkami:D
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
fanboje, spokojnie spokojnie, jak wam coś nie pasuję to odpalcie sobie CoD'a czy tam BF'a i ***********jcie wszystkich, ale proszę was nie trollujcie tutaj jak małolaty, no chyba, że macie 13-16 lat
Tak, mamy. To daje nam przyzwolenie na trollowanie?

Powiem wam, że ciągnie jednak do tego MW3, fajnie to wygląda : )
 

wordbatata

Użytkownik
Użytkownik
Na początku napisze ze jestem fanem CODa :)
W poprzedniej odsłonie COD BO vs BC 2 wygrał na multi zdecydowanie Call.
W tym roku również zakupiłem oba tytuły i tak to wyglądało ze single B3 przewaliłem cały Modern Warfare właśnie kończę i tu zdecydowana wygrana CODa.
Lecz multi w tym roku jak dla mnie zdecydowanie wygrywa Battlefield 3 (Jakoś ciężko mi się to pisze ale to prawda)
Kazdy znajdzie swoje plusy i wybierze dla siebie grę ja już wybrałem co oczywiście nie przekreśla MW 3 :) Bo jako fan zawsze do niej wrócę.
 

Move69

Użytkownik
Użytkownik
Ja powiem tak, Bf 3 to multi a CoD to singiel...
 

TrueGrand

Użytkownik
Użytkownik
Ktora z tych gier wyglada ladniej na x360 ?
 

Do góry Bottom