1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty – w dwa lata trzy nowe tytuły

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jarek882, Kwiecień 26, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Dan Amrich, bloger Activision, który zajmuje się profilem firmy na portalu Facebook, podjął ostrą walkę z krytykami swojego pracodawcy. W jednej z dyskusji zdradził też plany firmy na przyszłość. I jak widzicie to w tytule wpisu – w ciągu dwóch lat będziemy mieli trzy nowe tytuły z serii Call of Duty.

Nie ma jeszcze żadnych konkretnych informacji ten temat szczegółów nadchodzących produkcji, jednak pan Amrich zdradził dość istotną rzecz. Jedną część ze wspomnianych trzech wykona nowy deweloper i nie będzie to ten sam gatunek gry, do jakiego przyzwyczaiła nas seria!

Czy można się dziwić, że wieść ta wywołała niemałe poruszenie wśród graczy? Od razu pojawiły się domysły i spekulacje, dotyczące tej tajemniczej odsłony serii. Przygodówka w realiach CoD? Może rts? Albo Call of Duty Hero z plastikowym karabinkiem? Tego jeszcze nie wiemy, jednak Amrich pokazał dobitnie, że Activision ma zamiar “wydoić” serię Call of Duty do ostatniej kropli. Jeszcze tylko komiksów i serialu animowanego do kompletu brakuje…
    Źródło: grrr.pl

Panowie jak widze nie obijaja sie tylko biora porzadnie do pracy:D:DD

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    4 "tytuł" pojawi się w ciągu 3 lat, trochę później. Zainteresowani do Google, bo już dawno temu były konkrety na ten temat.

4. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    to proste jak drut - jedna z gier to klasyczny fps, druga to strategia, a trzecia to gra przysosowana pod natala, w ktorej bedziemy strzelac z drewnianej laski dziadka, albo kryć się za sofami czy innymi meblami

5. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    co taki pesymizm od razu ? :p

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    może będziemy szli kapitanem Price'm w prawo i zbierali grzybki?

7. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    COD cos mi sie zdaje ze nie wyjdzie na Natala... Nie wyobrazam sobie multi z prosami ktorzy graja na padzie a ja na natalu:D

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dwie z nich to fps od IW i Treyarch, a trzeci tytuł to action-adventure od Sledgehammer Games:)

9. dom inik

dom inik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    da

dla mnie Treyarch zrobiło lepszą grę niż infinity ward

10. nuqer6463

nuqer6463 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po co oni tak szybko te gry wydają? niech lepiej zrobią jeden tytuł w 1,5 roku, ale na prawde już *********, a nie..

11. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Już nigdy nie wróci dobre Call of Duty... pamiętam gdy grałem w pierwszą część, to potrafiłem przechodzić jedną misję kilka razy i do dzisiaj mi się ta gra nie znudziła. A MW2 - pograłem ok. 2,5miesiąca w multi i rzygać mi się tym chce. A single szkoda gadać. Więc wydaje mi się, że era królowania CoD'ów (mojej ulubionej serii FPS) się już skończyła. Co byście powiedzieli gdyby np. Halo wychodziło co pół roku i każde od innej firmy? Ale to tylko moja opinia i możecie się z nią zgodzić lub nie.

12. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Nie mam co robic tylko marnować kase na coraz to nowsze wypociny pod nazwa COD, spójrzmy prawdzie w oczy - czym się różni MW2 od MW? Drobnostkami. IW to de**le które żerują na kasie i wydają jakieś wylepy, po prostu korzystają z popytu na strzelanki i wyciskają z tego ile się da, trudno im się dziwić? MW to gra dla casuali. Amen.

13. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    ja sie zgadzam. pamietam jak gralem w cod2 (ktorego znalazlem w skzole w toalecie) pozniej tak sie podjara*em ze kupilem coda1 czekalo sie na cod 3, ktory na kompa nie wyszedl call 4 chyba juz konczyl to "krolowanie"

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum