1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty w kosmosie? „Nigdy nie mów nigdy”

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Aktualnie trzy studia pracują nad serią Call of Duty i w ostatnim czasie deweloperzy serwują nam futurystyczną rozgrywkę. Wielu graczy pewnie chciałoby powrócić do tematu II wojny światowej, ale co powiecie na Call of Duty w kosmosie?
    Już wkrótce wszyscy sympatycy strzelania zapoznają się z Call of Duty: Blakc Ops III gra zaoferuje śmiałkom wyjątkową zabawę w futurystycznym klimacie. Twórcy postawili na odległą przyszłość, w której żołnierze wykorzystują super ulepszenia oraz nie boją się biomechanicznych zmian.

Jednak małymi kroczkami seria zbliża się do momentu, w którym wojna rozpocznie się na innych planetach. Reżyser trybu sieciowego do Blakc Ops III Dan Bunting na pytanie o „Call of Duty w kosmosie” odpowiedział „nigdy nie mów nigdy”.

Jest to w moim odczuciu bardzo wymowne, ponieważ mam wrażenie, że seria od pewnego czasu zbliża się do tego „ważnego momentu dla ludzkości” i inwazji na inne planety. Nie sądzę, aby w grze mogli pojawić się kosmici, ale walka państw o nowe tereny na odległych planetach? Brzmi ciekawie.

Bunting zaznacza, że nie sądzi, aby Treyarch mogło całkowicie zignorować autentyczność:

Może i jego studia nie ma zamiaru wysłać żołnierzy na inne planety, ale nie możemy zapomnieć o innych ekipach. Sledgehammer Games na pewno rozpoczęło już przygotowanie nowego tytułu z serii, który poznamy w 2017 roku! ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    call of kosmos nie kupuje tego dobry cod sie skonczyl na mw3

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    AW mi się podobało to pierwszy cod który mi się podobał po MW wiec może i taki w kosmosie by mnie zabrał na parę godzin. Jestem za.

5. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    A ja nie do konca ZA.. bo idąc tą drogą więcej czasu bedziemy strzelali lecąc w stanie nieważności lub biegajac po scianach (BO3).. Od tego są gwiezdne wojny :)

6. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Kombinują na siłę... zrobili by kawał dobrego kodu jak w mw i każdy by chętnie pogral... stało sie to samo co z nfs każda kolejna część to chłam :/

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Taa XXX osób mówi, że nie kupi, a tak i tak sprzedaż będzie ..

W następnym roku Call of Jurassic Duty :D

wojek_gacek lubi to.
  8. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    Odwołuje obawy o bieganie po ścianach.. Wlasnie zagrałem w TITANFALL i to ile rzeczy dzieje sie dookoła wygląda . Wiem gra nie młoda ale dopiero mialem okazje po nią sięgnąć.. Czekam aż wszystkie FPS wyjdą w FULHD to bedzie akcja

Wczytywanie...

Poleć forum