1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty War at World Zapisy gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheSonyMix, Luty 6, 2010.

1. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Cześć. Mam pewien mały problem. Otóż, niedawno kupiłem sobie CoD'a WaW i chciałem pograć troszkę po sieci :) a że moja subskrypcja Gold się skończyła, zrobiłem nowe konto, tak żeby pograć sobie troszkę i zobaczyć jak to wszystko działa. Więc, teraz moje małe pytanie. Czy da się jakoś przenieść stan gry multiplayer z jednego konta na drugie? No i kolejne pytanie. Czy są jakieś tryby w których mapa nie kończy się po ok. 10min. i jest więcej player'ów niż 18. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam.
    TheSonyMix.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Odświeżam